Příspěvky uživatele - 182.82

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
nový stavební zákon, 22.2.2007
Stavby, terénní úpravy, zařízení a udržovací práce 103 (1) Stavební povolení ani ohlášení stavebnímu úřadu nevyžadují budovy, a to: 1. stavby o jednom nadzemním podlaží do 25 m2 zastavěné plochy a do 5 m výšky, nepodsklepené, jestliže neobsahují... celý příspěvek >
Mochyne, 12.2.2007
Počkal bych až do března. Semenáčky vysadit ven až po zmrzlých. Chci však upozornit na výběr vhodného místa pro výsadbu. Jak se mochyně rozroste, rozšiřuje se svými podzemními oddenky podobně jako pýr. Je to v podstatě plevel, a těžko se pak mochyně... celý příspěvek >
Vhodný strom k odhlučnění, 18.12.2006
Optické oddělení jehličnany , aby bylo funkční i v zimě nebude takový problém.  S odhlučněním je to horší. Udává se, že pro funkční snížení hluku z dopravy je třeba pás zeleně o šířce minimálně 15 metrů. Každopádně i úzký pás sníží alespoň... celý příspěvek >
Výběr elektrické pily, 22.11.2006
I kkyž nejsem elektrikář, musím konstatovat, že takto pojatá rada o délce prodlužovčky je zcela nesmyslná. Vašich rad ohledně benzínových pil si velmi vážím, ale o elekřině toho asi moc nevíte, tak prosím neodkazujte na nepřesné informace. ... celý příspěvek >
Řebčík královský, 21.11.2006
Já bych s tím vyndáváním počkal. Cibule se rozdělila a potřebuje zesílit. Myslím, že na jaře se můžete dočkat více kvetoucích stvolů. Řebčík pokud má dobré podmínky  vydrží na stanovišti mnoho let. Rozhodně neuškodí jej na jaře dobře pohnojit.... celý příspěvek >
Lekníny, 31.10.2006
Já zimuji lekníny v tmavém sklepě, kde je v zimě kolem 5°C  v lavoru, tak aby miska s kořeny byla zalita vodou. Občas odstraním uhnívající listy. Dělám to tak již několik let a lekníny přezimují bez problémů. Aleš
jak zazimovat křovinořez, 31.10.2006
Souhlasím s předešlým příspěvkem. S křovinořezem nedělám nic. Na jaře doleji nové palivo, promažu převodovku, případně vyčistím filtr, nastartuji a kosím. Když jsem jej  před lety měl nový, tak jsem z mladické nerozvážnosti  před zimou... celý příspěvek >
Doba sázení Ginko Biloby, 27.10.2006
 Pokud máte pro stromek trvalé stanoviště je říjen až listopad ideální doba na zasazení. Počítejte však s tím, že jinan dorůstá po letech v mohutný strom až 25 m vysoký. Stanoviště je vhodné světlé, bez zastínění. Pokud budete stromek přezimovat... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika