Příspěvky uživatele - 99.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vypnout už filtraci?, 21.9.2009
dobrý den, je téměř konec září a nevím jestli už vypnout filtraci nebo ji nechat ještě běžet? zazimování se provádí až později a nemá asi moc smysl filtrovat (nepředpokládám že se ještě budu koupat...). Nezkazí se voda tak že bude problém ji potom... celý příspěvek >
Zkušenosti se sekačkou Toro 55 cm ADS, 22.6.2009
Zdravím, mám ji už nějaký ten pátek (cca 4 roky). A měl jsem na ní zatím 3 závady. První se projevila hned po 2 měsících. Šlo o to, že tato sekačka nemá hnací hřídel kol (stejně jako kola) uloženu v ložiscích, ale jen v pouzdrech. No a pouzdra se... celý příspěvek >
Alocasia macrorrhiza, 17.6.2009
Pěkný den, kdo byste poradil, jak se k Alocasii m. dostat? Pan Petr ji zakoupil v Německu, u nás na ni narazit v obchodě je asi umění. Děkuji, také Petr:)
Šlahouny révy, 10.6.2009
mám provádět postřik nyní proti plísni když už víno začalo kvést? nebo počkat po odkvětu? Před kvetením jsem to nestihnul protože byly přeháňky a málo času :o(   díky za odpovědi
Umělý kámen svépomocí, 9.6.2009
Můžete mi prosím někdo poradit jak vyrobit umělý kámen např. pro použití na ptačí napajedlo? V jedné knize jsem četl 1 díl cementu, 2 díly písku a nevím kolik dílů rašelinového mechu. Máte někdo takovou zkušenost?
Patlovina na okraje jezírka, 4.5.2009
dobrý den, mám dotaz na možnost překrytí okrajů jezírka pytlovinou - abych zakryl černou folii, protože ji jinak nemohu zakrýt... nebude mi pytlovina kazit vodu?  - je to přece jenom juta a tedy může zhnít...
Hnědnutí listů rododendronu, 24.4.2009
Dobrý den, u rododendronu mi hnědnou listy - je to nějakou nemocí?? Pokusím se sehnat foto..., ale přesto zkouším sehnat info před tím - jestli s tím má někdo zkušenost 
Kanadská brusinka, 22.4.2009
Začal jsem brusinku pěstovat ze semínek, zatím mám velmi malé rostlinky. Brusinka se musí pěstovat na kyselých půdách mírně zastíněných. Vlhká rašelinná místa jí dělají dobře.
Rozšíření jezírka, 9.4.2009
lze nějak opravdu dobře slepit folii pro jezírka, když ho chci zvětšit?
postřik? čím?, 9.3.2009
o víkendu jsem ostříhal vinohrádek a nejsem si úplně jistý jestli mám něčím vinohrad postříkat nebo ne...
máta - hodně silná?, 6.3.2009
Dobrý den, mám prosbu jestli někdo nevíte, kde sehnat hodně silnou mátu (aromatickou), případně jaký to je druh?? mám 2 druhy máty, ale zdá se mi že to stále není ono.. Děkuji za odpovědi
orchidej - substrát, 23.2.2009
Dobrý den, prosím o radu ohledně přesazení orchidejí - koupil jsem si v Hornbachu substrát pro pěstování orchidejí, ale mám pocit, že to není to pravé (zdá se mi příliš hutný a nevzdušný). Kde lze získat vhodnou kůru nebo něco pro pěstování.... celý příspěvek >
Náhrada za PS-500, 8.1.2009
Nelepší je asi Dolmar koupit v UK.  Prodává se tam co jsem viděl pouze jako Makita za dobré ceny, díky slabší libře a neplacení cla v unii se dostanete s rozpočtem který jste uvedl i na jsilnější profi třídu než PS/DSC5000.
Poměr benzínu a oleje do motor. pily, 6.1.2009
Radku Vy bývalý konstruktér jak můžete někomu dopručit do staré pily olej M6A, motorový olej pro staré 4T motory, který není určen pro mísení s benzínem. Nedopručujete M2T kvůli otáčkám, olej je to mizerný souhlasím spíš lepidlo ale pokud vím... celý příspěvek >
dolmar ps6400, 3.12.2008
Musíte vědět jak budete pilu využívat,  jesli na slabší dřevo převážně průměry do 30cm, tak Vám bude PS5000 stačit mám ji také. Pokud potřebujete silnější pilu tak bych se spíš rozhlédl po vyšších modelech PS7300 nebo PS7900 a něco si připlatil.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika