Příspěvky uživatele - 77.185

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za rostlinu?, 12.5.2009
Štědřenec odvislý (Laburnum anagyroides), též "zlatý déšť.
interspecifické moštové odrůdy do 500 m.n.m, 18.3.2009
Podle mě je při pěstování nejen révy, ale i jiných teplomilnějších druhů plodin rozhodující spíš mikroklima daného stanoviště než nadmořská výška. Pěstuji přes 20 let několik hlav révy v nadm. výšce 290 m, cca 30 km východně od zadavatele, ale v... celý příspěvek >
Jablečný burčák, 4.12.2008
Moje zkušenosti s jablečným kvasem: 1/ Max. cukernatost mého moštu je 12°, nejčastěji 10-11° podle odrůdy (předpokládám, že i jinde jste na tom obdobně) - z toho vyplývá nutnost pro výrobu vína mošt dosladit na cca 21-23°, tzn. jak... celý příspěvek >
Podnož pro hrušeň, 26.11.2008
Zkoušel jsem roubovat naše i asijské hrušně na hloh a i když zpočátku vše vypadalo slibně, rouby srostly a narůstaly, tak nejpozději do tří let odumřela kompletně celá rostlina nebo alespoň ušlechtilá část. U jeřábu si myslím, že je geneticky ještě o... celý příspěvek >
Kalifornské žížaly, 14.11.2008
Nechci poučovat, ale jako kanadské žížaly se označuje druh Dendrobaena veneta  - druh rousnice, který je pro svoji vitalitu a výdrž ve vodě používán pro rybolov a je speciálně komerčně chován, tuším že na celulózovém odpadu. Jako... celý příspěvek >
Hledání určení názvů plevelů, 5.9.2008
Výšeuvedený odkaz na fakultu agrobiologie je dobrý, jen odstraňte /herba/ nebo přímo vložte http://www.jvsystem.net/app19/Glossary.aspx?lng_display=1&lng_user=1&prehled=1&
Výmladky švestek po celém sadu, 30.5.2008
Systémové účinky Roundupu na soustavu matečný strom-výmladek jsem si ověřil ve dvou případech, kdy v prvním případu jsem v červnu postříkal dva výmladky myrobalánu pod stromem švestky a na jaře následujícího roku byla švestka dokonale suchá. Ve... celý příspěvek >
chřest, 8.4.2008
Již několik let celkem úspěšně pěstuji chřest získaný výsevem semen ze zplanělých rostlin, rostoucích na železničních náspech na Jižní Moravě. Z několika takto vypěstovaných matečních rostlin jsem postupně dalším výsevem rozšiřoval... celý příspěvek >
odrudy vinné révy, 14.3.2008
Podle mých 15ti letých zkušeností s interspecifickými odrůdami (nazývané též resistentní), pěstovanými v mrazové kotlince 300 m.n.m. západně od Brna se jako nejodolnější jeví odrůda Muškát oděsský (zatím bez příznaků chorob), padlím... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika