Příspěvky uživatele - 107.54

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Něco menšího na dvůr, 8.2.2010
Co třeba jeřáb sladkoplodý, má poměrně úzkou a řídkou korunu, takže by stínil méně než hustý jehličnan, větve nasazuje taky vysoko a ještě přinese užitek, takový jeřabinový kompot ala brusinky, mňam. A co se nesklidí, bude dělat na podzim parádu -... celý příspěvek >
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 1.2.2010
Zdravím všechny v této diskuzi a jsem ráda, že nejsem sama, kdo by leden a únor nejraději přeskočil.Už se těším, až ty bílé hory kolem domu roztajou. Začátkem ledna jsem v zahradnictví nakoupila za hubičku hromadu zlevněných tulipánů a narcisů... celý příspěvek >
Border terier, 23.6.2009
Jsem zadavatelkou dotazu a všem vám děkuji za odpovědi. Vím, že border terieři jsou myslivečtí psi, ale ačkoliv mám ve svém okolí poměrně dost myslivců, žádný z nich s nimi nemá zkušenosti. Já sama jsem se s tímto plemenem setkala již víckrát,... celý příspěvek >
Delphynie - ostrožky, 13.6.2009
Dobrý den, letos jsem koupila růžovou a bílou ostrožku v OBI, asi po 25Kč. Jsou pěkné, bílá už kvete. Jinak mám i modré, ty jsem pěstovala z koupených semínek. Je to zdlouhavější, ale mám světle i tmavě modrou, bílé i černé středy. Dáša
Pochlubte se svojí zahrádkou, 5.6.2009
Pane Miroslave, ty smrky působí moc pěkně,  spojují Vaši zahradu s okolní krajinou. Zvlášť se mi líbí obrázek 3, jen mě ruší ty bílé kameny v záhonku. Všechno je takové přirozené, oblé, lampy jsou nenápadné, hříbek z recese proč ne, ale ty ostré... celý příspěvek >
Lukon Glads, 4.6.2009
Zdravím, letos jsem objednala u Kgardens denivky, přišly krásné silé sazenice, většina měla dva, některé i tři výhony!, všech 16 se ujalo zdá se, že některé už i pokvetou.Protože jsem už objednávala u Lukon bulbs, Lukon glads i Basíka, mám srovnání a... celý příspěvek >
Trvalkový záhon, 1.6.2009
Zdravím, doporučuji zasadit i víc sazenic od jednoho druhu k sobě a vytvořit takové ostrůvky, které víc vyniknou. Když budete mít každý druh na pěti místech, je z toho akorát chaos. Dáša
Husqvarna versus SD, 26.1.2009
Dobrý den, většina internetových uživatelů získává při připojení k internetu od svého poskytovatele dynamicky přidělovanou IP adresu, která tak může být použita více uživateli. Stejnou adresu mohou využívat také uživatelé z počítačové sítě jedné... celý příspěvek >
Mšice na růžích - řazení příspěvků, 16.6.2008
Nová reakce tak nemusí být zařazena bezprostředně za příspěvek, ke kterému byla připojena (nová reakce se zařadí za reakce, které byly k příslušnému příspěvku připojeny dříve). Nová reakce nemusí být připojena ani na konec diskuse (za novou reakcí... celý příspěvek >
Mšice na růžích - řazení příspěvků, 15.6.2008
Nové reakce se v rámci diskuse řadí vždy za příspěvek, na který reagují (u něhož autor reakce klikl na odkaz "Připojit reakci"). Tato hierarchie je v diskusích vizuálně znázorněna pomocí odsazení příspěvků. To však platí pouze do 10.... celý příspěvek >
Neznámá kytička, 12.7.2007
U nás se této rstlině říká růže z Jericha. Hezký den
rakytník, 27.3.2007
Zkuste použít vyhledávací formulář. Najdete jej v pravé části stránky. Hezký den
jak zasadit kokosový ořech, 5.3.2007
jak zasadit kokosový ořech
destilační přístroj - pořadí diskusí, 1.2.2007
Diskuse řadí podle data vložení posledního příspěvku. V této diskusi přibila včera zpráva mléčně zakalený destilát (host - xxx.xxx.26.238, 31.1.2007 20:26).
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika