Husqvarna & Dolmar



zahrada.cz - (4) - 107.54 (?)
26.1.2009 8:00

Dobrý den,

většina internetových uživatelů získává při připojení k internetu od svého poskytovatele dynamicky přidělovanou IP adresu, která tak může být použita více uživateli. Stejnou adresu mohou využívat také uživatelé z počítačové sítě jedné firmy nebo instituce.

Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je pouze registrace a vkládání příspěvků pod registračními údaji. U takto vložených příspěvků je vedle odkazu na výpis příspěvků vložených ze stejné IP adresy také odkaz na příspěvky vložené registrovaným uživatelem.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 11.107 (?), 25.1.2009 13:34

To nemůže fungovat! Když se zaregistuji, tak se tam objeví nějaké jméno, ale ostatní zůstane. Pak se vyskytne příspěvek s "mojí" IP adresou bez přihlášení a už ho mám zase na krku, že J.S. I když já jich mám vlastně pět nebo kolik tak si mohu vybrat. V podstatě je mi to jedno, ale J.S. to vadí a nenechám se od něho bezdůvodně napadat. Taky už chápu, že nemusí být jeden člověk jedna adresa (ze stejného místa). A vy?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 103.201 (?), 25.1.2009 13:51

Nevím, co se Vám nelíbí. Až teď se ozýváte - nelogické, přitom příspěvky z této IP snadno porovnatelné, že jsou od stejného autora jsem doložil a srovnal mezi sebou, mohu zopakovat. Ale bylo to smazáno, neboť jsem byl v daném tématu znovu bezdůvodně napaden urážkami, jejichž autor se mi následně telefonicky omluvil, neboť údajně nemohl vložit příspěvek s omluvou. Pokud nyní zjišťujete, že ještě někdo jiný píše ze stejné IP, což já jsem předtím nepozoroval, neboť se to dá lehce poznat, podle stejných opakovaných hrubých chyb, tak se přihlaste. Můžete psát z 10 IP, ale pořád to budete Vy, pod označením, které si dáte a heslo umožní jen Vám se takto přihlásit.  Neřekl bych, že něco tak jednoduchého je problém, možná z mobilu ano, nebo to má jiný důvod, což je pravděpodobnější. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
zahrada.cz - (4) - 107.54 (?), 26.1.2009 8:00

Dobrý den,

většina internetových uživatelů získává při připojení k internetu od svého poskytovatele dynamicky přidělovanou IP adresu, která tak může být použita více uživateli. Stejnou adresu mohou využívat také uživatelé z počítačové sítě jedné firmy nebo instituce.

Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je pouze registrace a vkládání příspěvků pod registračními údaji. U takto vložených příspěvků je vedle odkazu na výpis příspěvků vložených ze stejné IP adresy také odkaz na příspěvky vložené registrovaným uživatelem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika