Mšice na růžích



zahrada.cz - (4) - 107.54 (?)
15.6.2008 9:28

Nové reakce se v rámci diskuse řadí vždy za příspěvek, na který reagují (u něhož autor reakce klikl na odkaz "Připojit reakci"). Tato hierarchie je v diskusích vizuálně znázorněna pomocí odsazení příspěvků. To však platí pouze do 10. úrovně, od které se již příspěvky neodsazují (prostor zobrazení příspěvků by již byl díky velkému odsazení příliš malý). Pokud již na příslušný příspěvek někdo reagoval, tak se nová reakce zařadí za tyto dříve vložené příspěvky (záleží, u kterého příspěvku kliknete na odkaz Připojit reakci).

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                  
host - 76.122 (?), 13.6.2008 17:52

V anglii teplot nad 30 moc neni.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 205.168 (?), 13.6.2008 22:56

Vy v Anglii holt máte smůlu..., zase máte mírné zimy.

Zato ostatním účastníkům diskuze tady v Čechách, letní vedra s mšicemi pomohou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 76.122 (?), 13.6.2008 23:14

Já v anglii nežiju, to jen že jste to radil(a) někomu kdo psal že je v anglii

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Josef Zavřel - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (285) - 45.6 (?), 14.6.2008 20:32

Dobrý večer.Použil bych inovovaný staronový přípravek Pirimor, který je již v prodeji a je opět účinný na ovocných i okrasných dřevinách proti mšicím.Je znovu zaregistrován v povolených ochranných přípravcích.Hezký večer.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 205.168 (?), 14.6.2008 21:15

Pro hosta 76.122 - omlouvám se, ale musím se bránit... Moje poznámka reagovala na postesk Daniely, tam byla také připojena, ale jak jistě víte, příspěvky v diskuzi se řadí chronologicky 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 76.122 (?), 14.6.2008 23:48
Jak vidíte tak neřadí.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
zahrada.cz - (4) - 107.54 (?), 15.6.2008 9:28

Nové reakce se v rámci diskuse řadí vždy za příspěvek, na který reagují (u něhož autor reakce klikl na odkaz "Připojit reakci"). Tato hierarchie je v diskusích vizuálně znázorněna pomocí odsazení příspěvků. To však platí pouze do 10. úrovně, od které se již příspěvky neodsazují (prostor zobrazení příspěvků by již byl díky velkému odsazení příliš malý). Pokud již na příslušný příspěvek někdo reagoval, tak se nová reakce zařadí za tyto dříve vložené příspěvky (záleží, u kterého příspěvku kliknete na odkaz Připojit reakci).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Lili - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (337) - 205.168 (?), 15.6.2008 9:51

ukončeme tuto diskuzi, není nikomu užitečná a mšicí se netýká. Můj příspěvek nebyl adresován paní Listiakové z Anglie, která si na mšice nestěžuje, ani, jak sama píše, není pěstitelka, jen se snaží poradit zkušeností svých kolegyň. Reagovala jsem na paní Danielu a ty ostatní české růžaře, kteří sami s mšicemi bojují. To jste si jen špatně vysvětlil, nebo přečetl. Vaše kategorická poznámka o podnebí v Anglii budila dojem, že jste rodilý Angličan, ne Pražák.

P.S. Když tak rád testujete, zkuste si, jak se zařadí několik reakcí na jeden a ten samý příspěvek - budou se řadit chronologicky, tj. podle času, kdy byly napsány. (viz vaše přispěvky v diskuzi "Kdepak jsou včely") Pro názornost: Na příspěvek X první zareaguje pan A, k tomu samému příspěvku X připojí reakci později ještě pan B, ale zavěsí svou reakci přímo na příspěvek X, o den později pan C zavěsí svou reakci opět přímo na příspěvek X, atd. (nikdo z nich nezavěšoval na konec diskuze, nereagovali na sebe navzájem, nezávisle na sobě všichni věšeli přímo na X) Řazení bude následující - po příspěvku X následuje reakce A, za ní se zařadí B a po něm bude C a další - v tomto případě je rozhodující čas

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Lili - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (337) - 205.168 (?), 15.6.2008 10:20

milá ZAHRADO děkuji za vaši odpověď, než jsem dopsala a odeslala svůj příspěvek, už tam byla Vaše reakce. Takže asi opakuji jedno a to samé. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Daniela. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1262) - 204.208 (?), 15.6.2008 16:14

Ať je to, jak je to, s řazením příspěvků,  musím vám všem napsat, že tolik mšic, jako v letošním roce jsem nikdy na zahradě neměla!  Nevím, čím je to způsobeno, jestli mírnou zimou, nebo příhodným současným počasím. Každopádně to je velmi nepříjemné. Nejdřív pomáhalo mýdlo, pak jsem zkoušela zde doporučované mléko - ale tentokrát nepomohlo nic. Zkoušela jsem i mechanické hubení, ale vždycky hned druhý den byly mšice opět na stejném místě.  Když už napadly i nové jiřiny a muškátky, tak jsem se strašně naštvala a postříkala všechno mospilanem. Mám vyhráno - mšice jsou pryč!!!  Snažím se na zahradě chemii moc nepoužívat, ale v tomto případě jsem udělala dobře. Doufám, že se ty potvůrky nevrátí.   Zdravím - Daniela.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika