Příspěvky uživatele - 161.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stavební povolení, 28.6.2009
Začal bych rozlišením, zda-li se jedná o vodní dílo. Domnívám se, že ne (odpověď naleznete na odboru živ. prostředí). Pokud tedy nejde o vodní dílo, tak se určitě jedná o stavbu. V tom případě vycházíme ze stavebního zákona a provedu ohlášení drobné... celý příspěvek >
Podklad pro parkovací místo - kačírek, 23.4.2009
Pokud použijete jakýkoli kačírek, proveďte zhutnění. Kačírek nedávejte nikdy tam, kde bude auto zatáčet.
Vari Jikov DSK 317, 16.4.2009
Ještě k cvrku v kolech. Je doporučeno je mazat denně OLEJEM, nikdy ne vazelínou- zasychá!!! Denně je sice nemažu, ale dosti často (15 let častého používání bez závad).Při jízdě z kopce je vypínám, je to náhrada diferáku, nikoliv volnoběžky! Nemazání... celý příspěvek >
Vari Jikov DSK 317, 16.4.2009
Udržovat tlak v šípovitých kolech (1,2 atp.) je dokonce nutnost a jeho kontrolu vřele doporučuji častěji než jednou ročně. Při podhuštěné pneumatice může totiž dojít při velkém záběru k pootočení pneumatiky a ustřižení ventilku duše. Pokud již se Vám... celý příspěvek >
Motor jikov, 15.4.2009
Od doby co vylévám na zimu benzín z nádrže i z plovákové komory Vari po zimě startuje naprosto bezproblémově. Pokud směs ponechám delší dobu ve stroji i během sezony dojde k odparu benzínu a zbytky (olej a aditiva) zanesou poměrně tenké trysky.... celý příspěvek >
Motor jikov, 15.4.2009
Máte pravdu se stíněním botky jsem měl velké problémy, za tepla se to nepravidelně prostřelilo, u druhé prohořel odrušovací odpor(výroba PAL). Od doby co jsem celou botku vyměnil za Japonskou z motocyklu nemám již žádné problémy. YARI
Sázení brambor - kolik?, 30.3.2009
Chci zasadit brambory na podzimní spotřebu a zimní uskladnění. Prosím napište mi kolik kg sadbových brambor mám zakoupit na 100 m2 (1 ár) zahrady, případně mi doporučte nějakou dobrou odrůdu. Předem děkuji. P.S. začátečník MiG
Co dělat proti plzáku španělskému?, 27.3.2009
Několik starých vlhkých prken v trávě po obvodu zahrádky, a každodenní sběr Petr
Kdy začit s jarním hnojením, válcováním trávnku a vertikutáním, 24.3.2009
Dobrý den, Buduli brát v úvahu, že polovina obyvatel ČR žije v RD (5mil) a v průměrném domu žijí 4 lidé, vychází mi cca 1.25mil. RD. Dovolím si tvrdit, že postřiky na trávník používá max. každý druhý. Takže to je cca 600 tis RD. Při průměrné ploše... celý příspěvek >
Pančovaný med, 12.3.2009 Obsahuje fotku
Před několika měsíci byly v novinách testovány některé medy z českých obchodů. Tuším, že dva vzorky byly medy mrtvé (pravděpodobně hodně zahřáté) a drtivá většina ostatních vzorků nebyla příliš chutná. Představuji si tu svou loterii u super-hyper... celý příspěvek >
Jabloň Mac Intosh Red, 10.2.2009
Samozřejmě, že pokud budu sklízet v první polovině září, že mi vydrží déle, jenže 70% produkce sníme hned po utržení. (od 20.8 do 10.10 max.) Zbytek do beden a za měsíc je to fuč. Během zrání sníme i kilo jabled denně.
Jabloň Mac Intosh Red, 9.2.2009
Doma máme dva stromy. Jablka jsou to chutná jen při okamžité spotřebě. Po 14 denním skladování jde kvalita rychle dolů. Petr
Výsev rajčat, 8.2.2009
Když vidím, jak máte velké rajčata 15.3, pak mě napadá otázka, jak velké ty rajčata budou v půli května, kdy půjdou ven? Ne všichni mají skleník/fóliovník jako vy. U těchto lidí budou sazenice vyseté v půli února vytažené a tenké.
ekonomické využití zahrady, 5.2.2009
Nechci vám brát iluze, ale u většiny lidí, při započtení vlastní práce, koupě hnojiva na podzim (hnůj od zemědělce) semen a sazenic to ziskové nikdy moc nebude. Spíš bych se snažil vyhnout postřikům (Na takovou mrkev, ředkvičky, česnek, cibulku,... celý příspěvek >
ekonomické využití zahrady, 5.2.2009
Pokud jste úplný začátečník, začněte jednoduššími plodinami a postupně si přidávejte - česnek, mrkev, ředkvičky, jahody, salát později rajčata papriky okurky, cukety atd..
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika