Příspěvky uživatele - 97.14

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
300 000 metrů džungle, 29.5.2009
Viděl by jsem to na cepák, ten zvládne vše a dostatečně to i naseká, narozdíl od bubnu, kde to zůstane v řádcích a je s tím další práce.
Potreboval bych poradit s vyberem trakturku/sekacky, 29.5.2009
Vpodstatě každý traktůrek umí mulčovat-po zaslepení výhozového otvoru, pak jen záleží na typu kudel.Kvalitou mulčování mě překvapila HQ, proto jsem měl obavy, zda rider s čelním sečením to zvládne stejně.HQ má totiž 2+2 kudly uloženy přes sebe a... celý příspěvek >
Zahradní traktor Husqvarna CT126, 28.5.2009
S tím tunelem Vás nepotěším, mě se ucpával u HQ i při poloviční trávě a pomalém pojezdu.A to se zdá, jaký to je fukar.Jedině často sekat, nebo pomaleji mulčovat.
Rider HQ 16C AVD, 28.5.2009
Výše zmiňovaný rider cub-cadet je "těžký" komunál, chyběla by mi u něj radost z povedeného šikovného stroje, ale zbyla aspoň by ta ůčelovost . Jinak sekám bez sběru riderem každých 14 dní a v létě jednou za 3 týdny bez sběru mulčovací... celý příspěvek >
Zahradní traktor 2 válce a cca 20 koní, 28.5.2009
Pokud souhlasí, že je nově vybavován převodovkou Tuff-torque od Kanzaki, tak YARDMAN je dobrá volba za ty peníze.Motor špička+další vychytávky které potěší kvalitou a výbavou, svědčí o konkurenceschopnosti prosadit se na trhu.Pokud se bavíme o tomto... celý příspěvek >
(Ne)výhody hnací hřídele vs. bovdenu u křovinořezu / vyžínače, 23.5.2009
Stihl taky používá u levnějších variant splétanou"hřídel".Na dosekávání je to jedno a na sekání nemáte stejně výkon motoru.
Krovinorez od Hondy, 23.5.2009
Mám osobně stihla, ale pozor, aby Vám nestavěli hranici (s tou fs 87 to musela být sranda) Mimochodem, u hondy vsadit na umk 435.
Rider HQ 16C AVD, 23.5.2009
Asi tím zkoušejí trik, že nemají externí čerpadlo, ale výrobně levnější čerpadlo přímo v hydru.Teď otázka, jak je výkonné, dá se to poznat v krátkém prudším kopci.Např. u hydrogyru v husqvarně mě to ani jako nové nepřeneslo točivý moment na kola, a... celý příspěvek >
Rider nebo trakturek, 23.5.2009
Jste asi poslední, který doufá v kvalitu hydrogyru, už na něj nesázejí ani prodejci.Jinak nevýhoda cub-cadetu může být pro někoho boční výhoz, dost to omezuje, pokud se nejedná o louku a tu by jsem si představoval posekat i jinak a větší technikou za... celý příspěvek >
Rider HQ 16C AVD, 20.5.2009
Jen podotknu, že ridery má husqvarna jako pilotní záležitost, takže pokud by ošidila i je, tak to může zabalit.Není pravda, že jsou nekvalitní.Taky se pohybují ve vyšší cenové kategorii a komponenty tomu odpovídají, taky tam nenajdete např.... celý příspěvek >
Zahradní traktor Husqvarna CT126, 14.5.2009
Není hydro jako hydro.V lepším případě může být hlučnější, v horším nemusí táhnout, v nejhorším praskne hliníkový odlitek v zeslabení na hřídel(v 99% přefouklé pneu).Ale každopádně pro členitější prostor doporučuji hydro.
Rider nebo trakturek, 14.5.2009
Ještě k tomu john-deerovi, taky jsem se o něj zajímal, ale tuším, že u tohoto modelu bylo omezení v žacím ústrojí právě kvůli natáčecím kolům, jinak zajímavé.
Rider nebo trakturek, 14.5.2009
Na videu je všechno nějak rychlejší  .Viděl jste husqvarna koncept-sekání a použití rideru?Vše s nejslabším riderem 13awd.Nepochopitelné.
Čištění a údržba křovinořezu, 14.5.2009
Myju křovinořez hadicí a košťátkem mimo motoru.Na pružinu by se voda dostat neměla a pouzdra na vedení struny mám mosazná.Struna se motá tak, že uchopíte hlavu za spodní část do levé ruky a navíjíte strunu pravou rukou od sebe(po směru hodinových... celý příspěvek >
Krovinorez od Hondy, 14.5.2009
Hondy by jsem se opravdu nebál, jen ji chybí v nabídce antivibrační systém.Ale kdo ho vyžaduje, tak ho má stiga s hondou motorem.Nevýhody 4-taktu: vyšší váha, nutná kontrola ventilů, pravidelná výměna oleje, horší akcelerace, větší vibrace v nízkých... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika