Příspěvky uživatele - 234.184

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stříhání weigel, 3.4.2009
Mnohokrát děkuji.To jsem potřeboval vědět.
Stříhání weigel, 2.4.2009
Dobrý den.Rád bych se optal znalců zda sestříhnout wegelu když jsem ji na podzim zasadil.Má asi 30cm.Nebo ji mám nechat jak je.Děkuji
Řez broskvoní zasazených jaro 2008, 31.3.2009
Ahoj, Ve Vašich radách jsem četl že se broskve vysazují zjara.Proč?Já je sázel v listopadu a zdá se že jim nic není.Nebo se to projeví?
Delonix regia?, 31.3.2009
Ježkovi oči, já na to zapoměl.Přitom to vím.Děkuji, příště snad budu na to myslet.
kde pěstovat dýně, 31.3.2009
Ahoj.Já nevím, dříve bylo v modě pěstovat na trávě brambory.Tráva jak hnije, rostou v ní plísně.Proto se nemá dávat do kompostu jen tráva.Ale vše se musí vyzkoušet.
Delonix regia?, 30.3.2009
Dobrý večer.Vypadá to na Delonix(ohnivý strom).Já si na Aukru také koupil jeho semena.Vysel a tři týdny se nic neděje.Tak uvidím.
co z toho vyroste?, 28.3.2009
Na levém obrázku to vypadá jako pivonka.Ale asi nebude.To druhé denivka
Kdopak zna?, 28.3.2009
Zdravím.V pravo Hyacint, v levo Tulipán a ladonka.(doufam)
I toto je Mountfield, 27.3.2009
To je to samé.Mám špatné zkušenosti ale nic od nich nemám.To je logika intelektuala.
I toto je Mountfield, 27.3.2009
Víte pane, že televize a tisk píší a ukazují to, co člověka připoutá k nim.Jak říkám,15 let u nich kupuji a jsem max.spokojen.Vždyt nikdo nikoho nenutí nakupovat u Moun.Může si vybrat Hondu, Vari,Solo atd.Proč tedy nasazovat na prodejce s největší... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 27.3.2009
Nemůžete jednostranně odsuzovat Moun.když to znáte jen od údajně poškozeného.Já u Moun.kupuji od jeho zrodu a vše slouží velmi dobře.Dokonce jsem letos kupoval křovinořez a vytočil 80%,což z 15000kč je dost.Také se tvrdilo že je to nastaveno na... celý příspěvek >
Už stříháte růže?, 24.3.2009
Bohužel, jsem 500m/n.m na Vysočině.Dnes tu padá a fouká.Snad by malé mrazíky vydrželi.Jinak děkuji za radu.
Už stříháte růže?, 24.3.2009
Rád bych se připojil do diskuse.Kdy odhrnout korunku stromkové růže?
Staré odrůdy, 24.3.2009
Mám na zahradě malináč,50let starý strom.Každý rok obrovská úroda.Co nepadne k jídlu, to zmoštuji.Staré odrůdy p.Peška jsou dobrá věc.Ty nové odrudy jablek, hrušní atd.všude nejdou.Četl jsem zde, že jeptiška není k jídlu.Bohužel ji neznám.Ale tvrdou... celý příspěvek >
Banánovník - pěstování, 23.3.2009
Já se také nalsal od Stárkla.Jsem moc vděčen za radu.Raději ho šoupnu rovnou so květníku a na podzim do místnosti.Mějte se fajn.Pepča
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika