Příspěvky uživatele - 234.184

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
oleandr, 28.2.2009
Děkuji za radu.
oleandr, 28.2.2009
Vážení kolegové.Mám oleandr a zůstali mu nevykvetlé květní puky.Je třeba je odstříhnout a kdy?Děkuji
zásilková zahradnictví, 28.2.2009
Je předražený.
Pod rododendrony oblázky nebo kůru, 12.2.2009
První chyba.U zídky na jižní straně!!Azalky a pěnišníky mají rády polostín, stín.Oblázky jsou moderní, ale já preferuji mulč z drcené kůry.
Problém s kroucenou vrbou, 11.2.2009
Kroucenou vrbu mám 6let.Je na nejsušším místě zahrady.Vůbec se o ní nestarám.Za tu dobu vyrostla 6,5metru.Obvod kmenu má 56cm.Asi má ráda sucho.
Pokazil jsem kvas?, 10.2.2009
osm týdnů je málo.Já to vypáluju až za tři měsíce.Je zbytečné to drtit.stačí jen nasypat.Až vše spadne ke dnu, je vykvašeno.Neuspěhejte to.Já také nechávám kvas při teplotě 10-12st.Déle to trvá, ale má to větší obsah cukru.
Množení vajgélie, 7.12.2008
Ptáci ne, spíše zajíc nebo srna.
Odruda merunky Pinkcot, 6.12.2008
Dobrý den.Poprvé v životě jsem se rozhodl zasadit merunku.Každý mě tvrdil, že u nás nevydrží.Zahrada je 465m/n.m. Ve stráni J.Z. Vyhledal jsem zahradnictví staré odrůdy a koupil merunku Pinkcot, která je roubovaná na podnoži slivoní a má být vysoce... celý příspěvek >
Založení stromků, 21.11.2008
Já Vám děkuji a vyzkouším to.Hezký den.Pepča
Založení stromků, 21.11.2008
Dobrý den.Objednal jsem si Brosskviču, merunku a angrešt.Přišlo to teprv dnes.Napadl sníh a já uvažuju že stromky založím a vysadím z jara.Poradte prosím, jak se to správně dělá.Děkuji za radu a přeji hezký den.Pepča
Stromková růže: sázení a zazimování, 17.11.2008 Obsahuje fotku
Dobrý den.Stromková růže se sází tak, aby spodní roub byl nepatrně nad zemí.Sází se šikmo ve směru spodního roubu.Nasypeme do jámy(50x50x50cm)kompost, zalijeme a pořádně ušlápneme.Kmínek ohnem k zemi a korunku zasypeme půdou.(ne substrátem).Kmínek... celý příspěvek >
Dřevitá pivoňka - zakrnělé listy, 16.10.2008
Dobrý den.Bohužel jste hned na začátku udělala chybu.Dala jste jí rašelinu.Tyto pivonky mají rády vápenitou půdu.Pak je důležité, aby byla zasazena roubováním tak 2cm pod zemí.
Lilie a její škůdce, 29.9.2008
Potřebuji radu pěstitele a znalce.Mám lilie které každý rok nasadí na květ, ale během pár dní poupata opadnou jak useknutá.Zahlédl jsem červeného brouka, který lezl po stonku.Zničil jsem jej, ale poupata stále opadavala.Celá rostlina chřadla.Nevím... celý příspěvek >
pěstování lilií, 15.8.2008
Dobrý de.Rád bych získal informaci k ochraně lilií napadené neznámím škůdcem.Vyroste lodyha, nasadí poupata a ze dne na den jsou puky na zemi jako by ja něco ukouslo.Poradíte prosím co s tím?Děkuji za radu, Josef Vála josefvala@gmail.com
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika