Příspěvky uživatele - 1.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Doporučili byste mi tenhle skleník?, 13.1.2011
Jednou jsem ho viděl v obchodě a líbil se mi, hlavně to, že si velikost mohl upravit k obrazu svému. Nechápu však výrobcem omezení do určité nadmořské výšky. Jaký to má smysl?
Doporučili byste mi tenhle skleník?, 10.1.2011
Mám od Korbela a je to precizní práce. Jediné bych mu vytknul a to, že jej přivezl jeden pracovník namontovat. Kdybych nebyl doma tak nevím jak by jej sám přenesl z vozíku do zahrady.
Doporučili byste mi tenhle skleník?, 10.1.2011
Nefouká ledový vítr.
Bažant na zahradě, 13.12.2010
Můj souhlas s tím, že nebude upraven na víně. Chtělo by to kousek zastřešené plochy, která nezapadne sněhem a zde krmení. 
Rak bahenní, 13.12.2010
Podle doby kdy odpovídáte na dotazy bych Vás typnul na IT-pracovníka co dělá na směny a noční hodiny mu nevadí. Zabýval jste se nějak osvětlením jezírka? Neviděl jsem to na živo tak nevím jak vypadá nasvětlené jezírko. Možná to k přírodě vůbec... celý příspěvek >
Rak bahenní, 12.12.2010
Koukal jsem na YouTube a jsem z toho u vyjevení. Těm kamerám stačí přirozené světlo? Ukážu to našim administrátorům ať mi řeknou zda chápou to zapojení. Ten kabel co jde od těch kamer je i napájí? Je někde přetažen přes okraj folie a zakopán do země?... celý příspěvek >
Rak bahenní, 11.12.2010
Mrknul jsem se na Vaše stránky a spadla mi čelist. To je téměř dokonalé a měl jsem pocit, že jsem v alboretu. Prozatím to nejlepší co jsem kdy viděl. Ta myšlenka s vodními kamerami je pro mne novum. Jestli to funguje tak to je sen každého... celý příspěvek >
Skleník od firmy Korbel, 28.10.2010
Letos v létě jsem si pořídil skleník od Korbela. Je to atyp udělaný podle mého zadání a stojí na čističcce. Když ho porovnávám s tím co je v Baumaxu tak je vidět tu precizní práci. Žádné šroubované spoje ale svařené profili a polykarbonát vzorně... celý příspěvek >
Kdy se seje tráva, 19.10.2010
Prováděl jsemstvbu plotu se základem a mám spoustu zeminy, kterou rozhrnuji a vyrovnávám terén. Kdy mám do této zeminy zasít trávu? Teď a na jaře vyrazí a nebo sít až na jaře?
Fotogalerie zahradních jezírek, 22.6.2010
Moc děkuji za odpovědi a vtěrně pokračuji dál: 1. Folie svařená před položením - to znamená, že jste odhadli rozměr a na rovině svařili? 2. Kde saje čerpadlo vodu? Pouze z hladiny přes skimer nebo i ze dna usazený kal? 3. Jak často krmíte... celý příspěvek >
Fotogalerie zahradních jezírek, 20.6.2010
Z přiložených obrázků jsem dospěl k závěru, že jste šel cestou, která má společné prvky kudy chci jít já. Mám na Vás dotazy k věcem, které jsem teoreticky promyslel a nemám k ním praktické zkušenosti: 1. Ta plastová roura u jezírka je zřejmě zemní... celý příspěvek >
Prosím o radu jak napravit chybu, 5.5.2010
Ten skleník je poctivá, precizní práce, která potěší oko řeneslníka možná ne na nejlepším místě. Ale máte příliš vsugenerované, že je katastrofálně umístěn. Není to pravda. Zbavte se této sugesce a pomalu se Vám začne líbit. Pouze z venku... celý příspěvek >
A diskusi mám pročtenou - začínám. Kdo kopal růčo?, 11.4.2010
K čemu ten pískovec na dni? Pískovec je písek?
Ručně vrtaná studna, 7.2.2010
Mne totiž studnař taktéž upozorňoval na možnost proražení dna vrtu mališem a já to newpochopil. Proto se ptám Vás jelikož jste použil stejný pojem. Mám na dně vrtu 50 cm usazeného písku a chtěl bych ho mališem vyčerpat a mám strach spustit mališ na... celý příspěvek >
Vodní rostliny, 5.2.2010
Myslím si, že pokud voda neteče ale pouze stojí tak rostlina vodu čistit nemůže. Může pouze snížit obsah živin ve vodě. A to udělá jakákoliv vodní rostlina. Pak už záleží pouze co se vám líbí a na hloubce jednotlivých míst. Do hluboké vody leknín,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika