Příspěvky uživatele - 142.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ibea 4727 SP nebo Weibang WB 506 SB?, 16.5.2009
Vzal bych značku Ibea.Ten model sekačky co zde popisujete je velmi kvalitní.Vzhledem k noži high lift velmi dobre sebere i mokrou trávu, můžete vyzkoušet i mulčování.Vzhledem k tomu, že sekačku této značky používám, mohu říci, že se jedna o velmi... celý příspěvek >
Oprava spojky motorové kosy Partner B341, 15.5.2009
Zadny navod jsem vam neposkytl, pouze jsem vas psychicky podporil :o). Hlavne, ze se oprava podarila. R.
Husqvarna R 52 S, 15.5.2009
V dnesni dobe Honda uz dvoutakty nevyrabi. GCV 160 je samozrejme ctyrtakt. R.
Chycená myš, 8.5.2009
Mysi se na zimu stahuji tam, kde maji dostatek potravy, at je zive odnesete na vzdalene misto nebo je utopite. Pan tazatel ma kraliky, takze tento problem bude resit stale. Pokud mysi zmizi, znamena to pouze, ze se mu tam nastehovali potkani a to je... celý příspěvek >
Jakou motorovku Stihl x Husqvarna x Johnsered nebo snad Ole-Mac?, 26.3.2009
Ačkoli jsem jindy zastáncem hobby nářadí, v motorových pil to neplatí. Motorovku to chce kvalitní. Narozdíl od kolegy dva názory přede mnou bych HQ nevynechával. Vynechal bych pouze Oleo-Mac. Přes všechny nadávky sice řeže celkem dobře (děda jeden... celý příspěvek >
Dekarbonizace motoru u rotacni sekacky?, 23.3.2009
Puvodne jsem myslel 4takt B&S, ale ted to zevseobecnim. Mam dva 2takty a dva 4takty stari 3 az 9 let. R.
Al-ko 520 brv versus Al-ko 5200 brv, 19.3.2009
Startování motoru se bát nemusíte.Motory bez sady ready start mají klasický balónek na karburátoru pro studený start.Stačí třikrát stisknout a motor běží na první zataženi.
Krtek - a je to, 8.3.2009
Co se tyka hryzcu. Diky nim jsem prisel o angrest a hrusen. Mladych jabloni, tresni, rybizu atd. si ani nevsimnou. Pri sazeni pomaha omotani korenu jemnym pletivem. Az strom poradne zakoreni a koreny prorazi pletivem tak uz mu hryzci neublizi. Nikdy... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 11.2.2009
Vase reseni je asi ucinne, ale urcite ne lidske. Mam na zahrade krtky a hryzce vodni, kteri mi svymi chodbickami rozvadi vodu z potoka kam nechci. Kdyz to provedou, tak si ponadavam, krticince zarovnam a chodbicky od potoka pokud to jde ucpu, ale... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika