Příspěvky uživatele - 191.84

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
odmítavá reakce na příspěvek samosprašná, 5.2.2007
žel, nemohu s tímto příspěvkem tak zcela souhlasit. samosprašnost=u aktinidií schopnost oplodnit vlastními prašníky zřejmě skutečně existuje, to je pravda co říká pan Chovanec že rostlina je tam sama daleko široko nic, ve vojen. pásmu, a úrodnost je... celý příspěvek >
Jak se zbavit pařezů?, 5.2.2007
nejlepší rada je ta s tou houbou, ta to sežere tak asi za tri roky, a je z toho výživná a léčivá hodnota zároveň. Ale všechny rady jdou použít dle libosti.U všech to ale trvá dost dlouho, kromě ta s vylomením, tam je ale třeba síla. čtu o pěstování... celý příspěvek >
Lahůdková jablka pro labužníky - Váš favorit, 5.2.2007
Mnoho témat, ale copak nikoho nezajímá pěstování lahůdkových odrůd, takových jako Manted, closé, fantazie a j.?  Váš favorit je jaký?Ze zkušenosti vím, že taková jablka je těžko koupit, ta si nechá každý sám pro sebe a svou rodinu. Tak proč si o... celý příspěvek >
Jabloň Potovo, 5.2.2007
Viděl jsem ji v zahrádkové osadě Ostrava-Třebovice u někoho, ale ta jablka byla hodně větší než půl kila, skoro kilo.
Aloe vera - je pravé?, 12.1.2007
Já toho moc nevím,je více způsobů užití.Kamarád měl úraz ohněm v obličeji,měl to hrozné.Za dva měsíce jsem ho potkal a je v pořádku.Říkám, co jsi s tím dělal? Natíral jsem to listem aloe. U nás se pěstuje jeden druh s úzkými listy.Mně známý z floridy... celý příspěvek >
Opylení ovocných stromů, 5.1.2007
Hruška dost plodí, po uzrání je jich moc najednou, takže se to nespotřebuje, hnije to. Proto je lépe si na jeden strom naroubovat více odrůd, letní, podzimní, zimní, aby zrání bylo postupné a byl čas na konzumaci.To zároveň může podpořit opylení.... celý příspěvek >
třešně po celou sezónu, 16.12.2006 Obsahuje fotku
Rané: Karešova, Rychlice něm., Královna Hortensie = ta je spíše višeň. Středně rané: Kaštánka, Napoleonova, Winklerova a višeň Korošská a montmorency. Středněpozdní: Van a višn Fanal, Morela pozdní. Pozdní: Gemersdorfská, Granát, Hedelfingenská,... celý příspěvek >
Málo plodov, 16.12.2006
podle vašeho popisu se asi jedná o odrůdu Hedelfingenská.v knize encyklopedie pro zahrádkáře1 Kutina J a s. je popsáno, že je cizosprašná, opylovači jsou : Thurn Taxis/=Schneiderova/ a Troprichterova.
Jaká odrůda ořešáku do vyšších poloh, 16.12.2006
letos byla velmi tuhá zima, Jupiter však urodil moc.dále semenáč veliký ořech/Bulharský /urodil hodně v nadmoř.výšce 300m.Plodí mi to hodně asi díky semenáči,který jsem si vypěstoval.Ten má úžasné jehnědy,dlouho pyluje.Vždy mají být blízko různé... celý příspěvek >
opylování sladkovišně K. Hortenzie, 16.12.2006 Obsahuje fotku
pokud neseženete opylovače, můžete si zasadit pecky ihned po sklizni a on vám vyroste a bude mít navíc zajímavé plody,možná horší,možná stejné, možná lepší.Tak to lze dělat se vším co potřebuje opylovače.Než to vyroste můžete se pokoušet to... celý příspěvek >
Špendlíky či ryngle?, 16.12.2006
nejsem odborník na peckoviny, ale v tom množství forem nemám odvahu říci jednoznačně co je co. ty kulaté některé jdou od pecky, ty vyhovují, jiné nejdou,ty jsou trochu nepříjemné.Některé mají kyselejší slupku, a mnoho různých vlastností, vždycky... celý příspěvek >
Špendlíky či ryngle?, 16.12.2006
Vážený, kdyby jste znal Gausovu genetickou křivku,  a knihu Od semene k ovocnému stromu od Blaha Josef, tak by jste se na věc takhle kriticky nedíval. Já si pěstuji semenáče s chutí, a rád vyhodím to, co se nehodí,a ponechám to, co je dobré.A... celý příspěvek >
rakytník, 23.11.2006
Natypujte www.onegreenworld.com/index.php?cPath=4_117 - nektere z mnoha odrud takhle vypadaji.
Kiwi - proč opadávají plody, 23.11.2006
to uz chtelo dávno dát sem fotky kvetu. Jen aby nekoho nezmátla barva prasniku.zde na obrazku je samecek cerna a samicka zluta, jde o ruzne druhy, ale to nevadi tyto druhy jsou blizke a dobre se navzajem opyluji.I barva kvetu muze byt ruzna, podle... celý příspěvek >
Kamčatská borůvka - lonicera, 23.11.2006
to se divim, ze vam to hyne.Uvedomte si prosim, ze zimolez by se nemel okopavat.Ma melke koreny.Jen rucne otrhat travu okolo kmene. ke kmeni zadne rostliny se nesmite priblizit se sekackou, jinak se strhne kura a je po vsem. Ja to vzdy zasadim a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika