Příspěvky uživatele - 191.84

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy se přesazuje rybíz a angrešt?, 23.11.2006
není jasné proc chcete přesadit a jak stare keře jsou. Pokud jsou stare, je lepe ustrihnout letorost  a pouzhit jeho silnejsi cast v delce asi 25cm, pichnout necim do zeme, nebo zarýt a zasadit tento prut.udelate-li to ted, je to velmi vhodna... celý příspěvek >
Špendlíky či ryngle?, 22.11.2006
Já jsem si na podzim zasadil pecky ze zluté kulaté, na jare uz to rostlo.Strom je vysoký a krome letoska kazdorocne plodí metrák výborných plodů.Kamarád má vysokou spodní hladinu vody, dal jsem mu jeden, a u nej to jde spatne pestovat, roste to jak z... celý příspěvek >
Hodnocení odrůd jablek, 22.11.2006
asi se nikdo nezdrzoval, skoda. chutí je vynikající Closé, ale neplodí mi, asi nemám opylovače a nestříkám. jinak Fantazie, elstar, prima, Rubinette, a j. ale i nakyslé: melodie.        lépe je moc nestříkat a sadit... celý příspěvek >
Banánové jablko, 22.11.2006
To bylo top!  A jaké jablka máte jako váš favorit?   Co  Closé, /Manted/,Fantazie,Ambassy, Beni shogun,Breaburn Hillwel, Red boy, Rubinette Roso, sládě,  a jiné?  Díky, poslete mi to prosím na: nokal@seznam.cz nebo i... celý příspěvek >
Poznáte samečka sazenice kolomikty?, 22.11.2006
Mně vycházejí ze semen kolomikty samci a samice skoro napůl.Samosprašné prý existují, ale dokud to nebude jisté, nevíme.Samosprašné jsou dnes už běžně arguty, ale ne na 100%. Odrůda weiki je údajně jen na 25% samosprašná, a odrůda Issai na 60%.Ta je... celý příspěvek >
Krtonožka, 21.11.2006
tradiční zahradnická: vyrýt díru,na příklad 30cm krát třicet, s kolmými stěnami, hloubka asi 15cm. Naplnit hnojem.Každých pár dní vybrat, krtonožky pobít a dát hnůj zpět.
Poradíte vhodný keř?, 9.11.2006
hortenzie ale pokvete modře jen v případě, že je v půdě dost hliníku, nebo když ji hliníkovou solí přihnojíte, nevím ale jaká sůl to je a kde se dostane
Dřín kanadský - kde sehnat, 9.11.2006
ten drin vpravo druhy zvrchu je zajimavy, nebo cornus suecica. Kola Jan Ostrava http://photo.beringisland.ru/displayimage.php?album=18&pos=7
zimolez japonský,popínavka, 9.11.2006
nezapomente, ze skoro polovina rostlin v botanickych zahradach i v zahradnictvich je spatne oznacena. Nevim tedy co a kde jste koupila. Videl jsem lonicera japonica v botan. zahrade na kraví hoře v brne, ktera je pristupna verejnosti jen v cervnu.... celý příspěvek >
Poznáte samečka sazenice kolomikty?, 6.11.2006 Obsahuje fotku
U starších rostlin se dá poznat samec od samice dokonce i v jinou dobu, nežli v květu. A to podle toho, že samice má na větvích stopky po plodech. Ovšem pokud je samec blízko, aby to plodilo.   Výsev: po sklizni do půdy, nechat venku... celý příspěvek >
Poznáte samečka sazenice kolomikty?, 6.11.2006
není.ta dvojdomost je vždy problém. viděl jsem zahradníka, který vše co neplodilo vyřezal a pak mu neplodily ani samice. Já jsem taky nařízkoval ale mráz mi vytáhl cedulky ze země a musely se poplést, takže ti kdo to dostali měli problém. Divím se... celý příspěvek >
Poznáte samečka sazenice kolomikty?, 6.11.2006
opylení mezi druhy je možné, ale každý kvete v jinou dobu, takže je to dost problém. viděl jsem samici kolom. ke které pán neměl samce, ale měl ve skleníku samce a. chinensis. takže to kvetlo zároveň. opyloval to ručně a plodilo to. Většinou s tím... celý příspěvek >
Poznáte samečka sazenice kolomikty?, 6.11.2006
Samec má v květu jen prašníky, většinou žluté. Samice má v květu i zárodek plodu, na jehož vrcholu ční bílé pestíky jako paprsky=aktinos=podle toho aktinidia.mám názor, že i v samčím květu je malilinký zárodek plodu, ten má tvar podobný tvaru plodu,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika