Příspěvky uživatele - 223.8

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Odstranění pařezu, 5.2.2009
někdo už tu zminoval že se člověk ohřeje víc když tpí pařezama. Správně je to ale prý tak, že pařez v peci vydrží déle hořet nežli kmen.Je s tim ale dost práce.
Nejchutnější odrůdy jabloní - jaké to jsou?, 29.12.2008
Poraďte prosím. Kdysi jsem navštívil jednoho zahrádkáře, ten měl jako vysokokmen odrůdu Fantasie a mnohé jiné. Jeho pes vlčák žral pouze Fantazii a i mně moc chutnala.Prý je však takových odrůd mnoho a po fantazii už mají Poláci jinou. Také jsem... celý příspěvek >
K. dehydroaskorbová, 29.12.2008
http://www.naturalhub.com/natural_food_guide_fruit_vitamin_c_apple.htm tady je o obsahu vit.C v jednotlivých odrůdách.Zazlívám jim, že tam nedali Berlepšovu Renetu, protože ta má nad 30mg%,je to teda zdravé jablko oproti novým odrůdám.Hodně vit.C má... celý příspěvek >
kdoule, 29.10.2008
Mám odrůdu Vranja a Mamoth, každoročně hojně plodí.Sklidim.li je ještě nazelenalé, rychle ziskávají hnědé tečky pood sluplou, špatně potom kompot vypadaá, i když věřím žeb ton škodlivé není.Manželka mi však tvrdí že se jí to nelíbí s hnědymi... celý příspěvek >
Co na zelené housenky na jabloni?, 13.10.2008
velké zelené housenky s ocáskem na špičkách větví, to je dnes už dost vzácný, nádherný noční motýl lyšaj paví oko, tomu bych dal i více větví jako dárek. jinak jsou tyto h.většinou na vrbách a jívách, ale občas jdou i na jabloně.  S hmyzem je to... celý příspěvek >
Jaké stromky do 620m a kde je koupit. okr. Blansko - zkuste Vanovice, 13.10.2008
Některé školky prý roubují na podnož jadrnička, je to asi dost silně rostoucí, ale má to prý takovou vlastnost, že to má hodně hluboké kořeny a tak to netrpí suchem v místech kde je hodně hluboká spodní voda. je to dobré volit podnož podle toho jak... celý příspěvek >
Plodnost kamčatské borůvky, 25.9.2008
řez zimolezu kamčatského   :  větve které se odklánějí vytvoří výhon jdoucí kolmo nahoru.je-li větev už moc skloněna k zemi, odříznu ji za tím výhonem, tak aby kolmý výhon zůstal. jinak to krotím nahoře aby se to netáhlo moc... celý příspěvek >
Proč borůvky kvetou na podzim?, 25.9.2008
jde teda o zimolez kamčatský. Když se podíváte na mapu kde je kamčatka mělo by vám to být jasné. U nás je jim děsně horko a tak se jim na podzim zdá že je už jaro. Nijak to ale nevadí, zbyde dostatek pupenů na jaro.
muchovník, 25.9.2008
Nejlepší odrůdy jsou v úpici. Z nich thiesen a martin dost hodně rostou, musejí se krotit řezem aby nerostly moc vysoku. Odrůdy smoky a northline tolik moc nerostou. bormato.cz tyto odrůdy jsou úrodnější než balerina, princ wiliam a mnohé... celý příspěvek >
Pýchavka - vatovec, 24.9.2008
před dvěma měsíci jsme koupili dům, v létě nám tu vyrostly na zahradě pýchavky.Byly tu už dávno.Udělali jsme řízky.Jednou jsem si nechal zestárnout pýchavku obří a prášil jsem výtrusy nad trávníky, ale nevyrostlo mi nic.
Jahody, 18.9.2008
kdo chce získat mnoho odnoží jahod ať pohnojí draselnou solí.
Jahody, 18.9.2008
jde zřejmě o larvy lalokonosce, to je takový šedý brouk nosatec, postrach zahradníků.Vždy když si člověk něco donese k zasazení i třeba v květináči, měl by vysypat hlínu a prohlédnout zda v kořenech nejsou.likvidují se obtížně, ve dne jsou brouci... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika