Přísavník tříprstý



Stránky: 1,  2   
host 
25.5.2005 14:19, zobrazeno: 32205x
Sháním nějaké podrobnější informace o Přísavníku tříprstém. Pěstování, údržba, vlastnosti atd.
Děkuji
Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
host - 235.12 (?), 10.3.2006 11:02
Zkoušel někdo pěstovat přísavník tříprstý ze semene?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 137.199 (?), 31.5.2006 15:47
Dobrý den,
zrovna to zkouším a jde to celkem dobře......už máme první pravé listy :)) Zasela jsem normálně do substrátu koncem února, ale vyklíčily až někdy v dubnu, těžko říct, jestli to tak dlouho trvá i normálně nebo jen v letošní zimě čekaly na teplo....pak jsem je přesadila jednotlivě do květináčů, problémy nebyly a teď vypadají, že rostou dobrě....:) tak uvidím.....Jitka
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 45.195 (?), 30.11.2006 18:08

Přísavník tříprstý, Parthenocisus Tricuspidata, pěstovanýn ze semene, vytváří v prvních třech letech tvar listu jako psí víno , / Pathenocisus quinquifolia/ ale přísavné pacičky má jako Tricuspidata. Potřech letech se listy tvarují tak jak se na tříprstý patří. Rychlost růstu u semenáčů je z počátku pomalejší než-li u řízkovanců a roubovanců. Babička.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 144.234 (?), 14.12.2007 19:28

mam přisavník, puvodně jsem koupil tři roubavané sazenice v zahradnictví a vysadil na jaře

první rok sazenice jen kořenila minimální spíše žádny přírůstek další rok byl přírostek tak max 1.5m a další rok přírustek skoro tři metry super

další jaro jsem jen zbíral přesazoval semenáčky ty napřed do květináče a další jarto zasadil na nové stanoviště první rok kořenila žádné přírůstky druhy roh min prirustky a listy nebyly zrovna tricípé ale třetí rok prirustek asi 1m a tvar listu se více blížil trícíp. čtvrty rok přirustek opět další metr a list už trojcípí super přisávaní od začatku bez problémů

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 153.20 (?), 7.6.2006 14:58
informace najdete na http://www.garten.cz/article.php?sid=7
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 222.141 (?), 18.8.2006 19:47
S tímto přísavníkem jsem spokojena.Máme ho asi 5 let vysazený u zatepleného domu,stěna není moc drsná,ale drží se dobře.A je na severo-západní straně.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 99.63 (?), 26.8.2006 14:27

Dobrý den. Sháním přísavník pro podzimní úpravu zahrady.Asi 10 ks.

děkuji.Janickaskolicka@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 50.118 (?), 6.11.2006 18:22
Dobrý den, zajímalo by mne, zda jste sehnala ony sazenice přísavníku a to kde a za kolik. Jsem z Prahy a potřeboval bych rovněž asi 10 ks, ale vyberu tam, kde někdo nabídne lacinější. Děkuji a přeji hezký den.
Email: vlastimil.malek@seznam.cz
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 225.3 (?), 8.8.2007 18:16
Kdy a v jakém období se může přísavník tříprstý zakrátit, aby nerostl na sousedův barák abychm ho nepoškodili.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika