Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

S tím hleněním zkušenosti nemám, vím jen, že většina kokosů má na klíčicím otvoru jakousi slupku která má pod sebou zduch takže ta slupka jde právě seškrábnout a nebo se tam může nechat a jde pak vidět jak roste klíček, protože ta slupka praskne, teda pokud už se nestrhla někde v marketu, když se kokosový ořech házel do pultu.

Před pár dny jsem zjistil, že i třetí kokos vyklíčil ale nějak se mi povedlo ho zasadit klíčicí dirkou do země a klíček uhnil. Takže 3 ze 4 kokosů se dá říct, že vyklíčily a je to asi měsíc co jsem je sázel.

Dnes jdu přesazovat koupený vyrychlený kokos, nesehnal jsem ale malý květináč, takže půjde do 40 L květináče, což není moc dobře, takhle velký květináč se pomalu prohřívá. Ale mám jí v zimní zahradě, dnes asi 5 minut svítilo sluníčko a je tam 35 st.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika