Symbivit



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 5.149 (?) 
25.11.2011 23:26

Díky.

   Mr Big

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 16.163 (?), 27.11.2011 8:55

Dobrý den, také jsem se o takové věci.pokoušela Bohužel jsem se nesetkala s dobrým výsledkem. Vždy mi řízky napadla nějaká houbová choroba, i přesto, že jsem je stříkala systémovým fungicidem. V době odběru byly krásně zelené, zdravé, chvíli poporostly a pak zašly. Nedostatek světla zřejmě vykonal své. No ať se Vám zadaří. Vlasta

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 5.149 (?), 27.11.2011 17:35

Rozumím tomu dobře, že z přezimovaných rostlin uděláte znovu řízky a tyto budete pěstovat?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 224.43 (?), 27.11.2011 21:36

Ja som toto skusil s feferonkami. Na jesen sli do bytu. Z dvoch jedny (par) prezili celkom ok, i ked neboli moc pekne. Na jar sli do zahrady a normalne sa im vodilo. Dobry pocit ze mali to privilegium si uzit dve leta...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jiřina7 - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (883) - 141.32 (?), 27.11.2011 21:55

Tak nějak si to představuji, hodlám použít zakořeněné řízky z letošního roku, i nechám zakořenit další řízky, pokud bude dost výhonů, i když nevím jak dlouho bude tvořit výhony Děvočka, která je determinantní rajče. Měla by růst do září 2012. Možná by na tyto pokusy byla vhodnější tyčková odrůda.  Jiřina

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 5.149 (?), 29.11.2011 0:20

Nevím jaké řízky jste použila, ani s tímto pěstováním nemám zkušenosti, ani nevím jak Sladkaja devočka roste. Ale pokud jste použila boční výhony z determinantní odrůdy, tak tyto by teoreticky měly ukončit růst květem bez nějakého dalšího výhonku. Ale možná to bude jinak, chce to pokus dokončit. Mně přitom napadlo, jak by se chovalo determinantní rajče naroubované na indeterminantním a naopak- snad se o to někdy pokusím.

           Mr Big

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 137.93 (?), 12.12.2011 10:21

Já jsem zkusila Symbivit použít na papriky a s výsledkem jsem byla spokojená. Produkt jsem aplikovala při přesazení do skleníku ke kořenům suchou formou(nikoliv namáčením). Po pár týdnech se mi rostliny zdály zdravé, a na nedostatek úrody jsem si rozhodně stěžovat nemohla. Nevím, zda to byl výsledek Symbivitu, nicméně, určitě si ho koupím znova. Navíc mají vánoční akci, takže jsem se domluvila s dcerou, objednáme větší množství a dostaneme hnojivo zdarma

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3239) - 5.149 (?), 22.2.2012 12:34

Dnes jsem přesazoval papriky, ke všem dávám Symbivit, u Jalahotu jsem si vysadil čtyři rostlinky bez Symbivitu jako kontrolu pro porovnávání.

                          Mr Big

První přesazování
První přesazování
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3239) - 5.149 (?), 18.3.2012 16:55

V čera jsem přesazoval papriky Jalahot u kterých jsem přidal do kelímku cca 2 g Symbivitu a také čtyři stejné papriky bez Symbivitu.Na první pohled i ze snímků je patrné, že papriky se symbivitemrostly bujněji (jsou o cca 1,5 cm větší- viz obrázek), mají trochu silnější stonek, počet listů mají stejný a na kořenech nebylo vůbec patrné, které jsou se Symbivitem a které bez. Pokud se nic nepředloženého nestane, budu těchto 8 paprik sledovat až do sklizně- výnos bude asi to nejdůležitější.

Porovnání sazenic paprik
Porovnání sazenic paprik
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3239) - 5.149 (?), 18.3.2012 17:00

Ještě jsem chtěl upozornit na testy Symbivitu, které byly uskutečněny v loňském roce v Lednici a jsou zveřejněny na internetu.

     Mr Big

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika