Sladkaja děvočka - kde sehnat semena?



host - 47.109 (?)
26.2.2014 10:33

Dobrý den,
jak se zde často diskutuje o chuti rajčat, tak už jsem taky vyzkoušela nejméně 50 odrůd a nejvíce nás zatím chuťově nadchlo japonské Black trufle, Black from Tula, Purple Russian a z cherry je pro mě zatím nepřekonatelné Gartenperle (truhlíkové, převislé). Je mnohem sladší a aromatičtější než Pollicino, vychvalování Bejbina nechápu. Všechna uvedená lze sehnat u nás.  Zdravím, Dana B.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 242.167 (?), 14.5.2014 6:40

Tak ten je tyčkový, v květináči ho můžete vést klidně na dva výhony a vlky vylamovat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 243.114 (?), 12.1.2020 21:54

V Rusku nebo v pobaltských republikách. Zadejte do vyhledávače сладкая девочка f1, vyskočí toho na vás spousta.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
seky - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (153) - 121.128 (?), 12.1.2020 21:59
Tato odrůda byla v kurzu před 7 lety. Myslím, že teď už se sehnat nedá. Zkuste odrůdu Mandat F1, je srovnatelná.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
BigJim - (13) - 234.11 (?), 20.2.2014 13:36

Zdravím.

Semena odrůdy lze bezproblémově objednat na seemnemaailm.ee. Letos jsem u této firmy objednával semena za cca 1800.- Kč. Je dobré mít účet na PayPal, tím se vše urychlí a usnadní. Vytvoříte na webu objednávku, oni pošlou sumu s poštovnýma kód pro platbu a pak jen zaplatíš. Je to bezpečný a rychlý způsob platby (banka je Lucemburská), navíc bez poplatků a akceptuje ji dnes velká část internetových obchodů ve světě i u nás. Já jsem v letošním roce a na sklonku loňského, platil přes PayPal celkem asi 400 položek, jak přímo v eshopech firem, tak i přes obchodní portály jako eBay, Amazon, Alibaba, Aliexpres atd. A de fakto s celého světa - Německo, Francie, Anglie, USA, Čína, Hong-Kong, Malajsie, Indie, Indonesie, Austrálie, Litva, Estonsko atd.

Na odkazu je dobré podívat se jaké osivo nabízí, protože mají slušný sortiment semenářských firem z Evropy, ČR nevyjímaje. Přidávám ještě jeden odkaz 

Ať se daří a roste to. Laďa

Inspirativní foto
Inspirativní foto
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 47.109 (?), 26.2.2014 10:33

Dobrý den,
jak se zde často diskutuje o chuti rajčat, tak už jsem taky vyzkoušela nejméně 50 odrůd a nejvíce nás zatím chuťově nadchlo japonské Black trufle, Black from Tula, Purple Russian a z cherry je pro mě zatím nepřekonatelné Gartenperle (truhlíkové, převislé). Je mnohem sladší a aromatičtější než Pollicino, vychvalování Bejbina nechápu. Všechna uvedená lze sehnat u nás.  Zdravím, Dana B.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 105.132 (?), 11.3.2015 11:03

My mame bejbina fantasticke, a vychvalovane ildi sice vonaju, ale chut podpriemer. Asi to bude vsetko zavisiet od miestnych podmienok, najma typ pody, hnojenie, zlozenie mikroflory atd

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
dara1111 - (46) - 254.177 (?), 23.8.2017 11:43

Dobrý den, diskuse už proběhla dávno, ale chtěla bych se zeptat, Japanese Trifele Black je to samé jako Black Trufle? A jedná se o hybrid? Pěstuji Black Trufle už třetí rok, ale pořád kupuji nová semena, ale na webu se nepíše, že by to bylo hybridní rajče. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 234.228 (?), 23.8.2017 13:56

Semena černého japonského lanýže jsem před lety koupila na ebay, od té doby používám vlastní semena. Hybrid to není, oba názvy jsou zřejmě totéž. V.L.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 239.12 (?), 13.5.2014 21:46

Vazeny pan Stehlik, vedeli by ste nam ukazat ako ste zaplatili cez PayPal na portaloch Alibaba a Aliexpress? Kedze ste zrealizovali 400 obchodov urcite nam budete vediet poradit.

Pre ostatnych - ponita je v tom ze PayPal-om na tychto serveroch a na dalsich stovkach cinskych serverov so spotrebnym tovarom ako aj na serveroch typu rapidshare a uploaded.to NEZAPLATITE!! Paypal totiz tymto bojkotuje nelegalne kopirovanie

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 241.98 (?), 14.5.2014 16:24

Na Aliexpressu kupuji pres debitni kartu. Ale po spatnych zkusenostech bych tam semena nenakupoval, jen zbozi.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika