Rajče jako Bajaja



Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3231) - 61.59 (?)
21.3.2019 10:35

Dnes jsem přesaov al ty moje mrňousy. Mají se docela k světu i když podmínky jejich pěstování za severním oknem nejsou nic moc. největší je zatím Vilma. Všechny už mají nasazeno na kvetení.

           Vladimír

PS.: Vlastně ani nevím, proč tato rajčat pěstuji. indecision Kvůli nějaké sklizni to jistě nebude, možná je chci ochutnat, něco nafotit (jestli bude co) a také popsat a poslat do Tatiana´s TOMATbase. Zatím ale nevím, kam je dát.

Vilma, Venus, Bajaja
Vilma, Venus, Bajaja
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3231) - 61.59 (?), 21.3.2019 10:35

Dnes jsem přesaov al ty moje mrňousy. Mají se docela k světu i když podmínky jejich pěstování za severním oknem nejsou nic moc. největší je zatím Vilma. Všechny už mají nasazeno na kvetení.

           Vladimír

PS.: Vlastně ani nevím, proč tato rajčat pěstuji. indecision Kvůli nějaké sklizni to jistě nebude, možná je chci ochutnat, něco nafotit (jestli bude co) a také popsat a poslat do Tatiana´s TOMATbase. Zatím ale nevím, kam je dát.

Vilma, Venus, Bajaja
Vilma, Venus, Bajaja
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 199.129 (?), 21.4.2019 8:55
dobrý den, co se tyce balkonovych trpasliku vyzkoušela jsem vloni bajaju a tumbling tom protoze na obalech byly stejne ilustrační obrazky. na obrazcich je podle mne spíše tumbling tom pokud je to vubec jedno z toho. bajaja ma velmi typicky vijan s plody hodne u sebe pripada mi to jako svazek poutovych balónků nebo trs hroznového vina. taky byl oproti TT asi tretinoveho vzrustu kdyz bydleli spolu v závěsné nadobe. diky tomu natlaceni se bajaja blbe otrhaval. chut byla za mne prumerna. foto mam jen ze spolecne nadoby: vepredu je bajaja za nim se rozpina TT. letos dosazuji posledni seminka ale kupovat ho uz nebudu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3231) - 135.151 (?), 28.5.2019 19:39

Dnes vypadají tato balkonová rajčata takto:

           Vladimír

Bajaja
Bajaja
Vilma
Vilma
Venus
Venus
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 130.30 (?), 4.6.2019 12:42

Dobrý den,

měl jsem Rubínek přímo od Sema v kořenáči 50 cm. Postupně dorostl skoro do 2 metrů, vyvazoval jsem jej na mříž z bambusových tyček. Uprostřed sezony jsem jej musel "prořezat" (ale nevětví tak bujně jako Perun). Netrpěl chorobami listu a moc nepraskal (umístění na lodžii!). Chuť nebyla ani špatná ani dobrá, plodnost také průměrná (určitě lepší než u Perunu). Poznamenal jsem si, že pro uvedené podmínky mně více vyhovovala Cherrola (mnohem méně práce s vedením rostliny, mírně lepší chuť plodů).

Milan C.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika