Rajčata ven?



   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
                     
ivap - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (754) - 243.114 (?) 
27.5.2013 12:32

Dík, zkusím, ale ta rajčata tam stejně zasadím, co s nimi.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
petrn - (27) - 56.1 (?), 27.5.2013 14:38

Pampeliska a jitrocel, takovy krasny rostliny, lecivky. Proc bych je nicil, ja si je hyckam a mam z nich radost. K cemu travnik jako koberec, vzdyt je to nuda na to koukat. To pulmetrovej jitrocel s jeste vetsimi kopi, radost pohledet.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 243.114 (?), 27.5.2013 14:45

No, když v tom lítají tři třicetikiloví psi, tak už to taková paráda není. Ono se to potom docela blbě seče, navíc jsme bezkrálíkoví a co s tím senem, z 2500 m² je toho docela hromada. Ale to jsme naprosto OT wink

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 129.89 (?), 27.5.2013 19:09
To seno klidně od vás odvezu odkud jste potřebuju pro smečku morčat...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 243.114 (?), 27.5.2013 19:18

Nee, to fakt nehrozí, že bychom to nechali vyrůst na seno. S těmi psy se to nedá, strašně to ušlapou a zválejí, navíc jsou pak plní klíšťat... Holt máme nakrátko sestřižený pampeliškový trávníček cheeky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 184.192 (?), 27.5.2013 11:04

Mirku, to si děláte na zahradě model ropovodu Družba? laugh

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 133.163 (?), 27.5.2013 12:21
Nafťáci si v zahradách asi 100 m vzdušnou čarou postavili vrtnou věž nad 3 km hlubokým ropným ložiskem, a tak jsem si říkal že by z toho mohlo něco kápnout. Nakonec se však jednalo o zakonzervování starého vrtu někdy ze šedesátých let, po dvou měsících se plošina odvezla, panelová cesta rozebrala a já do "Družby" vysadil rajčata. Zase nic, žádný petrolejový princ ze mne nebude a tak to snad dotáhnu alespoň na toho rajčatového.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
KUKY - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4491) - 38.136 (?), 27.5.2013 15:24

Tak dnes sázet nebudu. V HK prší nebo mrholí, ale intenzivně! Potřebuju záhon ještě trochu uhrábnout, tak počkám do zítřka. Ale pak má zase lejt.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 242.167 (?), 27.5.2013 16:05

Tak to u nás na jihu se už oteplilo (viz první snímek), teplota v obýváku je už na jednadvacítce frown. Paradoxně se snad venku daří lépe citrusům než rajčatům. 

Rajčata vysazená již dříve venku v květináčích rostou oproti skleníkovým více do šířky, mají mohutnější ale zároveň křehčí stonky, které se  velmi lehce po vyvázání lámou. Je poznat rozdíl i mezi rostlinami v zemi a v květináčích, zem je studená a tak ty květináčové rostou více (pokud tedy rostou).


Berry v květináči venku.
Berry v květináči venku.
Nalomená Děvočka.
Nalomená Děvočka.
G. nebo O. Santa
G. nebo O. Santa
Indigo Rose má téměř černé plody, takové jsem ještě neviděl. Kumato je proti nim blonďák.
Indigo Rose má téměř černé plody, takové jsem ještě neviděl. Kumato je proti nim blonďák.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
KUKY - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4491) - 38.136 (?), 27.5.2013 17:12

Krása, Mirku, krása. Mně ještě ani nekvetou. Ale jdu se podívat ven, už neprší, tak jestli to trochu oschlo. Jinak topím v baráku pořád. Předloni jsme si dali kondenzační kotel, vraceli nám a letos jsem doplácel 6000angry.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika