Příspěvky uživatele - petrn

Špatná výživa rajčat?, 19.5.2014
Napadla me akorat nejaka forma chlorozy - nedostatek zeleza, nebo nadbytek vapniku (kalcioza), ktery zabranuje vstrebavani zeleza.
Rajčata pro sezónu 2014, 20.12.2013
Nedalo mi to: Finik oranzhevy - mám 16 semen Nastja slastnoja  - 28 semen Sladkaja Devocka - 24 a v druhém balení 26 semen
Rajčata pro sezónu 2014, 20.12.2013
Pokud se nedaří něco najít tak zkuste zadat do vyhledávání vpravo nahoře jen část názvu, např. finik. Názvy někdy obsahují nečekaná písmena - je to Finik Oranzhevy.
Pokojova rajcatka, 18.12.2013
Mohu se zeptat jak to rajče vypadá teď? Vím o tom jen něco málo. Za odborníka se nepovažuji tak mě případně opravte. 3W je myslím jen jaký okamžitý příkon LED ustojí. Reálná hodnota záleží na tom jaké potřebuje napětí a na jakém proudu je... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 17.12.2013
3-4 kg na rostlinu je pro mě mega úroda Stačilo by mi klidně i jen tak pět větších rajčat abych nebyl nespokojen. Řídíte se nějakým pomocným pravidlem na kolik omezovat počet plodů? Zacelené praskání mi nevadí. Stupické mi až tolik... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 17.12.2013
Bohužel příští rok nebudu mít kam nádoby umístit. V nádobách na zahradě by mi asi pošly suchem. Až budu mít zase možnost tak je v nich vyzkouším. 100 Pudov je zajímavá odrůda, ale od Estonců mi už zásilka přišla. Tak si ji napíši jako možnost na... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 17.12.2013
Nezdá se vám to správně. Alexandr Volkov nebyl na ISS, ale na Miru, naposledy v roce 1991. Je známý tím, že odlétal jako občan SSSR a vrátil se jako občan Ruska. První část ISS byla vynesena až v roce 1998 a Alexandr Volkov pro ISS kosmonauty... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 16.12.2013
Mirku, děkuji za informace. Mě k tomu vede to, že jsem si loni koupil na trhu jedno jakési býčí srdce. Rostlina byla neduživá a měl jsem z ní jeden větší a jeden malý plod. Ale chutnalo mi, líbilo se mi, že bylo chuťově zcela odlišné od ostatních -... celý příspěvek >
Rajčata odolná k praskání plodů, 16.12.2013
Také se ni loni osvědčili Bejbina. Praskaly zdaleka nejméně. Nejhorší u mě byly Starty - prasklo každé rajče. Navíc nestejnoměrně vyzrávaly - žlutý vršek. Známý měl kousek vedle taky Starty a ty stejné problémy neměly. Měl je ale u kapačky takže... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 16.12.2013
Uvažuji vyzkoušet beefsteaková rajcata, ale říkám si, jestli to v našich podmínkách není zbytečné. Jsou pozdější, spíš pozdní takže se dá očekávat malá úroda - to by mi až tak nevadilo. Ale především mám strach z praskání. Letos mi například... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2013, 12.9.2013
Také jsem letos využil doporučení tohohle fóra, tak bych chtěl všem přispěvovatelům poděkovat. Goldkrone i u mě chutná skvěle a počítám s ním pro příští sezónu. Nosnou odrůdou bude Bejbino, už jsem to tu psal - chutné, plodné, ranné. Ze sladkých... celý příspěvek >
Kdy zastipnout horni cast rajcat aby dozrala?, 12.9.2013
Pokud bych si mel pro pristi sezonu vybrat jenom jednu jedinou odrudu z tech ktere jsem letos pestoval - Bejbino, Tornado, Start, Torino, Stupicke, Ildi, Idyl, Tomatoberry, Sladkaja devocka, Nasta Slastena + asi jeste 5 dalsich odrud - tak by to bylo... celý příspěvek >
Rajče Ildi, 12.9.2013
Chut Ildi zde vychvalovalo hodne lidi, proto sem si take odrudu zaradil na seznam. Letos mam Ildi poprve, tvarove je mam vetsinou takove jako maji byt - ovalne, ale par hrusticek se najde. Chutove zklamani, o nicem. Kdyz je necham vic dozrat tak mi... celý příspěvek >
Je tohle okurka?, 26.8.2013
Kdyz jsem to videl tak me krome cukroveho melounu napadla citronova okurka (lemon cucumber), ale ta nema ty prouzky tmave a snad ani neni tak chlupata.
Lilkoviště, 13.8.2013
Nechci opravat nebo delat chytryho, protoze pestovani prd rozumim, ale podarilo se mi jen najit, ze ma "some resistance to..", coz bych rekl, ze znamena spise mene nez vice, mozna stredni spis ani to ne. Kazdopadne od andlickeho "some" bych velke... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika