Rajčata pro sezónu 2014



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
Jaro- - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (56) - 76.23 (?) 
12.11.2013 16:51

Zdravim, prosim Vas kde sa daju zohnať semienka sladkej devočky a Tomatoberry? Vďaka, Jaro.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 3.83 (?), 10.1.2014 19:14

Tomatoberry Garden F1 predáva aj Presto s.r.o.,obchodík majú na Račianskom Mýte v Bratislave.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3241) - 5.149 (?), 12.11.2013 17:08

Momentálně mám za oknem nějaké klony druhé generace (Sladkaja děvočka, Finik oranževyj, Philova, Philovita a Pollicino (Tomatoberry se mně nějak nepovedlo). Dále mám dvě rostlinky podnože pro roubování, také na klonování. Pro různé pokusy například zvýšení odolnosti proti mrazu (postřik boraxem) mám asi dvacet sazenic (cca 20 cm vysokých) Stupického polního raného. K jídlu z toho nic nebude,  prostě se jen bavím. 

                     Mr Big

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jaro- - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (56) - 76.23 (?), 12.11.2013 17:21

zdravím a sladkaju devočku by ste mi mohol zohnat za rozumnu cenu? Jaro.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3241) - 5.149 (?), 12.11.2013 22:08

Děvočku prodávají právě na tom estonském webu. Mně z letoška zbyla jen tři semena a ty mám jako rezervu, kdyby se klonování nepovedlo. Zkuste někoho, kdo bude objedávat, třeba se Vám někdo ozve.

                             Mr Big

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Reniii - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (621) - 146.37 (?), 12.11.2013 19:32

Já už jsem zasadila... Děvočku a Tomatoberry laugh

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3241) - 5.149 (?), 12.11.2013 17:01

Loni jsem nakoupil skoro všechno co měli nehybridní od Neoseedu a pět odrůd společně s paní RenatouRenii na tom estonském serveru. Pro letošní rok počítám jednak s pěstováním českých rajčat- 13 odrůd jsem již nakoupil v obchodě, osm dalších počítám že koupím na Gengelu. Dále rozšířím svůj sortiment o nějaká nová bifteková rajčata- již jsem dostal 6 odrůd z Tatianastomatobase (Kanada) a mám zaplaceno a čekám na další tři odrůdy z Dianeseed (USA)- mailové adresy pokud by byl zájem mohu přidat. Nákup je poměrně drahý, cca 2,5 dolaru za sáček + cca 6 dolarů za poštovné. Další tři odrůdy, které ještě chci počítám že získám výměnou. Dalších osm zajímavých odrůd jsem dostal darem z Mallorky. Cherry rajčata asi omezím, ale asi koupím až budou v obchodech ty nové nehybridní odrůdy cherry rajčat od SEMO. Asi některé odrůdy z loňska budu muset v roce 2014 vynechat- asi to budou většinou italské odrůdy na omáčky a na sušení.

                    Mr Big       

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
mičurinec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3092) - 93.3 (?), 12.11.2013 17:20

no ja pro nasl.rok chystam velky výškrt malo plodidicich či praskajicich odrud, prekvapilo me to, ze odruda Toro byla chutove horsi nez LS odrůda Akron, takze i tyto odrudy budou chutove vynikajici a to asi za predpokladu, ze budou pestovany venku a s danym vyssim sumem tepla behem vegetace

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3241) - 173.17 (?), 12.12.2014 9:00

Pár obrázků těch rajčat, jejichž semena jsem nakoupil za Atlantikem a pěstoval v sezóně 2014.

                    Vladimír

Ania
Ania
Anna Russian
Anna Russian
Black Pear
Black Pear
Brandywine Sudduth
Brandywine Sudduth
Různé cherry
Různé cherry
KBX
KBX
Neves Azorean Red
Neves Azorean Red
Pink Bumble Bee
Pink Bumble Bee
Purple Bumble Bee
Purple Bumble Bee
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
kastef 1975 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (305) - 138.131 (?), 12.12.2014 17:26

z těchto odrůd sem kromě KBX pěstovala Pink Bumble Bee a rajče Ania-u posledního jmenovaného je velmi zajímavá vlastnost, velmi dobře snášelo substrát zřejmě se zbytky herbicidů/ pěstování v kýblu/,narozdíl od jiných kolegů silně postižených, a poměrně dlouho snášelo plíseń.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika