Příspěvky uživatele - kastef 1975

Rajčata 2018/2, 26.5.2018
tak vidím, že tady se už sklízí...no o tom se mi může zdát, mě ještě ani nekvetou, jen poupata, pouze první květ na v lednu předpěstovaném Dwarf Blazing Beauty.Takže počítám, že většina rajčat bude nejdříve, pokud bude takové počasí jak ted, okolo... celý příspěvek >
Letošní venkovní sázení rajčat a paprik, 6.5.2018
tak já mám vše venku, okurky,cukety, papriky i rajčata.Vítr je u nás také, ale papriky mám některé venku už skoro týden, a vypadají stále dobře.I když denně fouká.Mám kvalitní přísadu, pevnou a bohatě olistěnou.Kupodivu i rajčata, letos strávila... celý příspěvek >
Rajčata 2018, 23.3.2018
tak to už je slušný rajčatový lesty moje mininitěnky se ven ještě hned tak nepodívají.No-a jaro snad ani nebude,před chvílí tu sněžilo-FUUJ!
Co zasít, nebo zasadit v červenci?, 11.7.2016
já sem nasadila kedlubny Gigant, a pár letních salátů-předpěstováno z výsevu cca měsíc zpět.
KBX, 7.7.2016
tak v tom skleníku to bude ještě lepší, hlavně kvalita plodů, jsou uplně bez chybičky.
KBX, 6.7.2016
Letos KBX bohužel nemám, o část přísady sem letos v chladných dnech přišla, ale dva roky zpět bylo rajčat dost-chut je výborná s nádechem pomerančů, nejkrásnější je salát v kombinaci s Cherokee Purple, Mozzarelou a čerstvou bazalkou.Pěstovala sem ve... celý příspěvek >
Cherokeee Purple, 6.7.2016
odrůda není příliš pozdní, já pěstuju ve 280m.n.m.Otázka je co tím je míněno chladnější poloha.V těch kýblech by se dala určitě pěstovat i v chladnější poloze někde u zdi, či teplém slunečném místě.Mám vyzkoušeno u víc odrůd, že rostliny v nádobách... celý příspěvek >
Cherokeee Purple, 6.7.2016
já tu píšu o nádobách, ne o pěstování venku nebo foliáku/tam sem ji pěstovala taky/.V kýblu pochopitelně nedorůstá moc vysoko, a tyčky sem k nim dávala teprv minulý týden, až se zvětšila rajčata.Ve srovnání s jinými odrůdami je pořád nižší-1,5 m nic... celý příspěvek >
Cherokeee Purple, 6.7.2016
po třech letech pěstování ji považuji za nejvhodnější odrůdu k pěstování v nádobách, takže kdo nemá zahrádku, ale aspon balkonek, směle do toho. Rostlinka je spíše nízká, kompaktní,dlouho nepotřebuje tyčku.Plody jsou velmi chutné, plodnost... celý příspěvek >
Plody cukiny, 26.6.2016
no mě se cukety letos taky nějak nedaří, rostliny jsou slabé, i když tento týden došlo k malému zlepšení-no holt každy rok to nevyjde... jinak každoročně mívám cukety a veškeré tykvovité luxusní.Dýně mám ale pěkné.
Cuketa - nemoc, 7.6.2016
nemáte odrůdu Tapír?Ta takové listy mívá.
Je třeba cukety rozsazovat?, 7.6.2016
cukety, patizony,i dýně pěstuju po dvou kusech spolu.Dám tři semena, pokud vyklíčí všechny jednu pak odstraním, někdy vyklíčí jen jedno tak to nechám jedináčka. Asi to tak dělá víc lidí-letos sem dostala ke svým sazenicím ještě pár zbylých... celý příspěvek >
Vesemeněná rajčata, 19.5.2016
já sem takové sazenice vždy rozdávala koncem května v práci-všichni byli spokojení-já že to nemusím vyhodit, a ti obdarovaní že ušetřili.Nikdy si nikdo nestěžoval.U mne šlo vždy výhradně o nějaké cherry rajčátka, velké rajčata se mi nemají šanci... celý příspěvek >
Vesemeněná rajčata, 17.5.2016
taky občas nějaké takové nechávám a bývají i lepší jak doma vypěstované na okně-jsou v pohodě.
Rajčata 2016, 14.5.2016
Tak máte to pěkné, já tu folii letos nemám, nakonec sem ji nekoupila, tak poprvé po 2 letech budu okopávat... Mě zbývá vysadit pár kusů tyčkových rajčat plus nějaké Latahy a divoké. Pořád se mi zdálo, že mám málo odrůd, nebot některé rostliny... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika