Příspěvky uživatele - Jaro-

Papriky 2014, 18.1.2014
Tak som si aj ja dovolil založiť téma papriky 2014.Okrem už vyklíčených, ako sú Yollo wonder, Etude, Big papa, Zlatá, som včera večer vysial papriky :Slovakia, Nova,Athea, Citrina.Semienka som nemáčal ani v lignohumáte ani v Darine.A čo Vy? Jaro.
Rajčata pro sezónu 2014, 18.1.2014
Ďakujem p.Jirine, ja som tento rok máčal semienka papriky v hnojive Darina.Plánuje ale ešte výsev rajčat koncom februára(února/ a tia chcem máčať v lignohumáte.Čo si myslíte, je lepšie máčať semienka v Darina, alebo v lignohumáte? Jaro.
Rajčata pro sezónu 2014, 18.1.2014
Ďakujem p.Jirina, myslíte že mi tie rajčiny nevyhynu? Vlani sa mi stalo to isté a nakoniec s nich boli krásne sadenice, ktoré mali bohatú úrodu. Sadenice papriky striekate s Previcurom, alebo tou náhradou? Jaro.
Rajčata pro sezónu 2014, 17.1.2014
Previcur som nemoholzohnať, v zahradkarstve mi povedali, že je zakázaný.
Rajčata pro sezónu 2014, 17.1.2014
Zdravím pestovatelov rajčat. Rád by som poprosil o radu. Mám prepikyrované rajčata, maju okrem klíčnych listov aj dva pravé.Problém je tom, že kličné listy mi schnú a opadavajú. pravé listy sú zatiaľ v poriadku. Rád by som vedel, či je to v poriadku,... celý příspěvek >
Nápady na levné fólie či materiály na jezírko, 22.12.2013
Rad by som sa spýtal p. FANZ ZJ6, čo ma nové z jazierkom, či mu drži, či mu neunika voda a ako to vyzera po zime, veď ľadykeď sa rozpínajú tak to je obrovská sila.Plánujem aj ja niečo podobné, tak rád by som vedel, či má s takouto stavbou niekto... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 13.12.2013
Ešte mám v pláne koncom januára vysiať rajčata: Start S F1, ToroF1,Bonny MM, Burkovsky ranný, Fito.Všetkým Vám želám hlavne veľa zdravíčka, šťastíčka a pestovatelských úspechov. Jaro.
Rajčata pro sezónu 2014, 13.12.2013
Zdravím pestovatelov zeleniny, obzvlášť rajčat a papriky. Takže zajtra idem vysádzať papriky:   Zlatá, Big papa, Demetra F1,Flamingo, Utuda,Ali baba, Beja,Yolo Wonder.   Račata: Mazarini, Čierny princ, Slad. devočka, Black Cherry, Karamel,... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 29.11.2013
Zdravim, máte už niekto vysiate semienka rajčin a papriky? Ja plánujem za dva týždne začať vysievať. Jaro.
Rajčata pro sezónu 2014, 12.11.2013
zdravím a sladkaju devočku by ste mi mohol zohnat za rozumnu cenu? Jaro.
Rajčata pro sezónu 2014, 12.11.2013
Zdravim, prosim Vas kde sa daju zohnať semienka sladkej devočky a Tomatoberry? Vďaka, Jaro.
Rajčata pro sezónu 2014, 12.11.2013
Vďaka, a potom od koho nakupujete ak to neni tajomstvo? Vďaka Jaro.
Rajčata pro sezónu 2014, 10.11.2013
Dobry večer, prosim Vás možete mi napísať niekto adresu na tých predajcov s Estónska čo predavajú semienka naparadajky, alebo nejakych inych dobrých predajcov semienok? Ďakujem, Jaro. 
Vinič v 763 mn.m, 6.8.2013
p.Wimpi, klob´k dolu pred Vami. Ja tott poznám už niekolko rokov ako sa postuje réva v týchto pre hrozno šialených výškach. Ale čo už?Nevyberieme si kde sa narodíme, môžme sa presťahovať síce do vhodnejšej nadmorskej výšky, ale ja si chcem dokázať a... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2013, 6.8.2013
Zdravím, prosim Vás, kto pestujete, alebo viete, akú farrbu má po vyzreti Čierny Krim a CHerokee? Majú obidve odrody čiernú farbu? Lebo ich mám zrelé, aspoň sa mi zdá, lebo sú mäkké, ale farba je bordová a sú obrovské.Vďaka, Jaro.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika