Papriky 2016



host - 187.224 (?)
2.3.2016 14:34

Jen ještě doplním, do 30 USD neplatíte clo a objednávka i platba z karty probíhá z pohodlí obýváku. Jen je třeba mít na kartě nastaveno povolení pro zahraniční platby,  toť vše.    j.c.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
Walter - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1252) - 168.21 (?), 2.3.2016 12:45

No a kde jí pořídíte za stovku?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 187.224 (?), 2.3.2016 14:30

Tady za stovku pořídím, jak jsem ale říkal, čeká se na zboží i 2 měsíce ale u čeho je Free shipping, je poštovné v ceně. Několikrát vyzkoušeno.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 187.224 (?), 2.3.2016 14:34

Jen ještě doplním, do 30 USD neplatíte clo a objednávka i platba z karty probíhá z pohodlí obýváku. Jen je třeba mít na kartě nastaveno povolení pro zahraniční platby,  toť vše.    j.c.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3241) - 173.17 (?), 2.3.2016 15:01

Také přispěji trochu do diskuze o světle potřebném při předpěstování sadby. Z mých zkušeností potřebuje paprika při předpěstování méně světla než rajčata a proto je mám vždy na poličce nejvíce vzdálené od okna. Nejlepší a nejlevnější je rozptýlené venkovní světlo. Množství světla potřebné pro růst sazenic je přímo úměrné teplotě místnosti ve které jsou sazenice pěstované to znamená, čím máte vyšší teplotu, tím víc musíte mít světla ev. přisvěcovat. Já běžně pěstuji sazenice u severního okna v ložnici, kde máme stabilní teplotu 18 °C (v paneláku s uzavřeným topením) a o nějakém vytahování rajčat ani paprik nemůže být řeč. Pochopitelně sazenice v těchto podmínkách rostou pomaleji a proto musím vysévat dřív.

                            Vladimír

Za oknem
Za oknem
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Registrovanýuživatel - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (407) - 92.21 (?), 2.3.2016 16:06

Já používám tyto: OSRAM lumilux HE 21W/880 SKYWHITE G5

Spektrum

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 90.97 (?), 2.3.2016 19:44

A myslíte, že je dobré toto?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 187.224 (?), 2.3.2016 20:26

Myslím, že to není špatná volba není, ale v mým případě tak do rozsázení sazenic. Světýlko v odkazu bych si musel trochu dodělat, dát tomu nějaký krytí kvůli eletrice a tak, v každým případě cena špatná není a spotřeba je minimální, spektrum by rostlinám vyhovovat podle všeho mohlo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Registrovanýuživatel - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (407) - 92.21 (?), 2.3.2016 21:20

Máte tam červené LED pro květ tu nepotřebujete, zbytečně propálená elektrika, taky tam není svítivost v lumenech lm a ještě k tomu potřebujete chladič - vyhozený peníze. kupte si svítidlo pod kuchynskou linku 21W (200kč) a dejte tam tu zářivku co jsem psal (max.100kč) a máte osvícený 1m sazenic.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 90.97 (?), 3.3.2016 9:17

Díky za rady, nerada bych vyhazovala peníze za nesmysly, takže půjdu do Vámi doporučené zářivky. Eva

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Registrovanýuživatel - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (407) - 92.21 (?), 3.3.2016 9:37

Ještě sundejte z toho svítidla ten kryt zářivky, jestli tam je, zbytečně nepropouští UV, rostliny ho potřebují. Taky je lepší nějaký stínidlo, aby odráželo světlo dolů, stačí hodně světlá bilá, já mám leštěný nerez.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika