Odrůda rajčete



host - 18.164 (?)
27.11.2009 18:35

ted se dívám, jedna prodejna nabízí 277 odrůd. to je trochu moc. 
Já když mám nějaké dobré, tak vyškrábnu na noviny semena, rozetřu, nechám uschnout a pak seškrábnu do sáčku.Ovšem do malého papírového

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
      
zanpets - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (395) - 39.231 (?), 19.3.2010 14:50
vim ze nepisu k dotazu, ale koupila jsem stupnicke polni rajce nebo jak se to ted pise a koukam uz maji skoro treti par listu a vubec nevypadaji jako rajcatova... nedeli se ten list jak byva u rajcat... Mam pockat, ze by pak se delili nebo to stupnicke ma takove listy jako v celku nebo mam opet jine osivo v balicku s rajcaty jak se mi casto stava... poradte mi... je to tou odrudou nebo jinou zeleninou.dekuji
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 180.2 (?), 19.3.2010 17:17

Dobrý den. Je to v pořádku, říká se tomu bramborová nať. Ta Vaše odrůda má výbornou chuť, řekl bych, že budete spokojená. Jen výnos má menší, ale ta chuť to vynahradí. Stanislaw

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 144.10 (?), 7.4.2009 15:57

Nevíte, zda existuje odrůda rajčat odolná (nebo aspoň odolnější) proti plísni bramborové.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 122.182 (?), 1.5.2009 10:21

Dobrý den. Píšete tu o odrůdě Start F1. Já ji pěstuji také, ale na sáčku

je napsáno Start S F1, jde o stejnou odrůdu nebo je jiná? Díky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 72.44 (?), 26.5.2009 14:22

Mám rajčata Idafne neznám původ. Zná je někdo?y

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
jirilan - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (802) - 199.12 (?), 23.8.2009 8:18

Letos jsem zkoušel pěstovat Býčí srdce. Zklamalo mě tvarem, je příliš žebrované, špatně se vymývají rezudia postřiků. Připadá mi šlechtitelsky nedodělané. Na druhou stranu je masité, má málo semen. Sezona nekončí, uvidím jaké bude pro dozrávání ze zeleného stavu při utržení před mrazíky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 18.164 (?), 27.11.2009 18:35

ted se dívám, jedna prodejna nabízí 277 odrůd. to je trochu moc. 
Já když mám nějaké dobré, tak vyškrábnu na noviny semena, rozetřu, nechám uschnout a pak seškrábnu do sáčku.Ovšem do malého papírového

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 176.18 (?), 27.11.2009 22:28

Jenže to pak už nemáte F1...

Jinak osobně mám ráda Bejbino a Tornádo.           Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
panidana. - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (149) - 96.2 (?), 7.12.2009 17:10

dobrý den, já si pěstuju ze semínek vždycky jen asi 10 sazenic, tak nemám moc velkou zkušenost, ale letos jsem měla prvně bejbino a řekla bych, že to bylo nejlepší rajče ze všech, co jsem pěstovala. Po všech stránkách - chuť, úroda, velikost plodů tak akorát. Pokud budou semínka, zůstanu u této odrůdy, zvlášt když čtu, že ostatní jsou s ním také spokojení.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
zanpets - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (395) - 146.129 (?), 7.1.2010 17:40
pripojim se k nazoru Slava poryni--- to rajce jsem mela loni a dokonce jsem udelala nove sazenicky na podzim... a chut a ten zbytek muzu ric, ze ciste osobni a kazdy asi mame jine chutove bunky.. Me se zdalo normalni..chutnalo a dobre se loupala slupka a ke vsemu mi rostly i v travnatem porostu... sousedi se divili ze mi rostou bujne v trave a oni meli uz zlute listi sousedi a ja ne... a pritom ja nikdy zadnou zeleninu a ovoce nestrikam, protoze si rikam, ze kdybych chtela tu chemii jist, tak si usetrim praci a koupim si to v obchode... ja bud pouziju rady me babicky nebo radeji je necham ladem..manzel rika ze si delam takovou Bio zahradku ale ja tomu rikam babin zahonek... jen uz pak v obyvaku byly male plody ale to byly uz bez kravskeho hnojiva...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika