Odrůda rajčete



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 25.168 (?) 
19.4.2009 22:09

Již loni jsem zde doporučovala Stupické polní rané, letos je mám již zasázená v nevytápěném skleníku a již mi kvete, sazenice pěstuji sama. Je opravdu rané, pěstuji na více výhonů, které vyvazuji po zdi, ke které je skleník přistavěn. Mám zkušenost, že při -4C venku mi ve skleníku rajčata ani papriky nezmrznou. Letos poprvé zkouším Bejbino.    Jiřina

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 54.104 (?), 21.2.2011 14:54

Zdravím.Chcel by som pestovať rajčiny, ktoré chutia ako rajčiny, vonajú ako rajčiny, ktoré si pamätám z detstva.Mám na mysli nemäsitú odrodu, ktorú keď som rozkrojil, tak som zbadal zelenú vodnatú dužinu so semienkami.Vie mi niekto poradiť odrodu podobnú, alebo človeka ktorý si roky necháva semienka z vlastnej úrody?Ako chutia Stupické polní?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 94.122 (?), 21.2.2011 16:55

Stupické polní by to mohlo být, mám je ráda, také Sláva porýní - mám pocit, že se pěstuje již hooodně dlouho, ale je náchylnější na houbové choroby. Zkuste se podívat na stránky gengel, tam bývají staré odrůdy i rajčat. Elena

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 40.201 (?), 15.7.2010 20:12

Pěstujeme již mnoho let asi 20 odrůd a GOLDKRONE je poslední léta stále jednička!!! Mezi nejlepší řadíme i Spencer, Robin, Harzfeuer a Black Plum. Všechny odrůdy máme vyzkoušené jak venku, tak ve skleníku. Vychvalované Pedro je sice odolné proti praskání, ale chuťově má blízko rajčatům ze supermarketu. Po 3 letech jsme ho vyřadili ze sortimentu. Nyní zkoušíme odrůdu Black Rusian, která začíná zrát. Uvidíme co to bude. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 63.93 (?), 25.7.2008 11:26

Taky pěstuji Start F1 a jsou výborná, hodně podobné je také Stupické, vynikající jsou také Bejbina, mezi nejoblíbenější v naší rodině patří také tyčkové žluté Ildi, malá oválná rajčátka, výborné chuti a každá rostlinka dá stovky plodů, proto stačí dát dvě až tři rostliny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 52.207 (?), 26.7.2008 11:22

Prosím Vás jakže se jmenují ty žluté oválné rajčátka tyčkové?děkuji moc-prosím přesný název:))

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 38.144 (?), 1.8.2008 21:02

Ta žlutá tyčková se jmenují I jako Ivana L jako lucka D jakodavid a I jako Ivana čili ILDI. Přeji hodně úspěchů při pěstování a dejte příští rok vědět. Ahoj Mirka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 52.207 (?), 1.8.2008 23:33

Moc děkuji zdálo se mi to nějak divné:))) už to chápu-moc mě to baví-tedy zatím-mírně jsem je přiškrtila asi, ale vše jsem rychle napravila-dala jsem klasické provázky a koupila jsem hnojivo Cererit:)) až někdy budete mít čas nafoťte Vaše rajčátka-alespoň uvidím Vaše vázání a tak-hrozně mě to těší:))) papa a krásnou sobotu Všem!!! začátečník Ivettt

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vili - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (81) - 57.182 (?), 22.8.2008 18:39

Podívejte se na vlákno Rajčata- kroucení listů, jsou tam fota. Nejjednodušší a nejrychlejší způsob jak vázat rajský.

žádné provázky, pouze hliníkový drát
žádné provázky, pouze hliníkový drát
vedeny pouze po provázku uchycen na kostrukci
vedeny pouze po provázku uchycen na kostrukci
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
tktz - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (126) - 169.122 (?), 11.2.2009 13:02

neznáte někdo rajče sweetsto???už se ale nedá sehnat, bylo to nějaký japonský a mělo až 500 rajčat v dlouhých hroznech na jedné rostlině..asi to nebyly žádný habáni, ale kuličky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika