Jaké osivo prosím o radu?



host - 62.195 (?) 
23.4.2010 20:01, zobrazeno: 4748x

Dobrý den, prosím o radu. Od jaké firmy máte nejvíce odzkoušené osivo z kterého opravdu něco vyroste?Nohel garden, SEMO, Seva seed...? Jde mi o kvalitu semen. Děkuji

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
zanpets - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (395) - 39.231 (?), 23.4.2010 20:32

nohel garden mam nejvice semen a to zduvodu ze je k dostani snad vsude, ale jinak seva seed bych dala na prvni misto, semo ma zase vice takovych kuriozit a nohel garden jsem nejvice spokojena s bylinkama a natovou petrzeli a pazitkou... ale jinak to netridim co je nejlepsi..seminka, co jsou vyseta, tak celkem vsechny dobre klici..jen jsem mela problem s rajcetem citrina od nohel garden, to klicilo pomalu...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
mičurinec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3092) - 93.15 (?), 23.4.2010 20:35

nejlepsi je asi Semo, rostliny rostly skvele a odpoidaly i z obrazku... narozdil od Nohel-napr.napise Zinnia elegans-cínie, na obrázku je bíla a ve skutecnosti vykvete cervene, a nikdo na nej nemuze, protoze nikde neni napsano, ze ma byt cervena, ackoliv tam ma obrazek s cervenou cinii, druh tam napsan spravne byl, ale ze barva je jina a neodpovida obrazku je fuk...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
starling - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (156) - 59.152 (?), 23.4.2010 23:39

Peruánskou višeň jedině od Sema, melouny raději od Sema, mrkev Hamík od Sema už nikdy, u ostatního to neřeším.Ale většinu mám od Sema.:-).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika