Jak vypěstovat krásné sazenice rajčat



host - 173.17 (?)
30.3.2017 11:57

Klidně je zahrabte i s děložními lístky. Já dokonce při výsdbě zahrabu i spodní listy, nechce se mně je odštipovat (místo odlomení může být také vstuním místem nějaké infekcee z půdy). Jediná nevýhhoda je, že mně pak ze země v místech kde byl list připojený ke stonku vyroste zálistek. Ale ten by stejně vyrostl i když bych list odlomil.

           Vladimír

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8   
                     
host - 135.191 (?), 3.4.2017 16:57

Snad proti plíním, ale budou to babské povídačky. Lepší je kuprikol. :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 130.96 (?), 3.4.2017 21:56

Dobrý vecer. chcem sa spýtať či niekto už objednával rajčinové semienka z Ali Exp.a čo mu z nich vzišlo.  Jana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 243.114 (?), 3.4.2017 22:24

Objednala jsem Tomatoberry - vyrostla směs keříčkových rajčat, asi jim ta semínka zbyla, když dělali salát wink

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 223.79 (?), 4.4.2017 6:58

No super, ja som si objednala sungold a blackberry. Vzišli pekne ale som zvedava aky zazrak z nich vyrastie. Dakujem za odpoved. Jana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
pkovarik - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1331) - 112.187 (?), 28.3.2017 14:50

Už třetím dnem rajčata venčím na terase, a listy jsou čím dál spálenější. indecision

Ale jen ať se snaží a tuží, mají ještě měsíc čas se zotavit...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 210.4 (?), 28.3.2017 18:31

expozicia svetla je vonku nasobne vacsia, na slnu radove vacsia ako doma. Sklo odfiltruje velku cast IR a UV svetla. To nezvyknute rastliny nemozu uniest. Rajciny musia zvykat len v tieni, pri zamracenom pocasi sa da risknut ze nevykukne palive slnko a mozno ich dat na volne priestranstvo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 107.18 (?), 30.3.2017 10:52
Když jsem sazenice rajčat přepichovala do větších květináčků, zahrabala jsem je po děložní listy. Od té doby se mi ale docela vytáhly, tak jsem se chtěla zeptat, jestli je můžu zahrabat ještě výš. Chci říct, jestli jim ty děložní lístky můžu překrýt hlínou (mezi děložními a pravými lístky je docela velká část stonku). Děkuji.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 173.17 (?), 30.3.2017 11:57

Klidně je zahrabte i s děložními lístky. Já dokonce při výsdbě zahrabu i spodní listy, nechce se mně je odštipovat (místo odlomení může být také vstuním místem nějaké infekcee z půdy). Jediná nevýhhoda je, že mně pak ze země v místech kde byl list připojený ke stonku vyroste zálistek. Ale ten by stejně vyrostl i když bych list odlomil.

           Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 25.96 (?), 5.4.2017 11:46
Dobrý den, mohl by lignohumat škodit při použití na jiné semenáčky než rajčata? A obecně může mít nejaký negativní vliv na rostliny? Děkuji mnohokrát za odpověď.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Registrovanýuživatel - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (407) - 142.188 (?), 5.4.2017 11:59

Ne, lignohumát je neškodný možná i co do účinku.smiley

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika