Co s tímto uvadlým rajčetem?



host - 174.168 (?)
2.7.2009 22:29

Koukám na ten kuprikol na internetu a je strašné množství druhů. Jaký typ/druh kuprikolu mám na rajčatové plísně koupit? Děkuji moc.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6525) - 128.44 (?), 2.7.2009 21:17

Plíseň bramborová. Nic.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Houdaaal - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (247) - 248.120 (?), 2.7.2009 21:48

Co nejdříve (hned zítra) pořiďte přípavek proti plísni, třeba ten Kuprikol, a aplikujte podle návodu na všechny rajčata bez rozdílu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 174.168 (?), 2.7.2009 22:27

Dobře, bude na to nejlepší? Jsem začátečník a bohužel nepoznám, jak taková plíseň vypadá a jak se ji vyhnout :(

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 174.168 (?), 2.7.2009 22:29

Koukám na ten kuprikol na internetu a je strašné množství druhů. Jaký typ/druh kuprikolu mám na rajčatové plísně koupit? Děkuji moc.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 55.26 (?), 3.7.2009 0:17

Ten, na kterém bude uvedeno, že se dá použít na rajčata. Nebo jděte do prodejny a řekněte: "Dobrý den, potřebuju nějaký dobrý prostředek na plíseň na rajčatech, nejlépe s kratší ochrannou lhůtou". Oni Vám už něco najdou, od toho jsou tam.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6525) - 70.100 (?), 3.7.2009 6:24

Nedělejte si legraci z diskutujících. Kuprikol je jen jeden, že má více balení je bezvýznamné. Když to budete stříkat teď Kuprikolem, už nic nezachráníte, nemá lěčebný účinek, je to preventivní postřik. Zlikvidujte rajčata a do příští sezóny se o tom něco naučte. I tady na fóru je informací dost.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 55.26 (?), 3.7.2009 8:00

Taky mám pocit, že si z nás někdo dělá šoufky. Nebudu to dál komentovat, nechci někoho urazit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 174.168 (?), 3.7.2009 15:55

Zdravim. Tak jsem postříkal ty rajčata Kuprikolem. Nevím, jestli jsem to namíchal správně 20g na cca. 5litrů vody, ale to tak barví? Mě to udělalo všude po dlaždičkách žluto-zelené skvrny! Správně jsem to namíchal? Je Kuprikol tak barvící přípravek? Na rajčatách tu uschlo a vypadají teď jako když jsem od vápna, celé bílé, nevadí to? :) Děkuji všem za názory.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Kouří do místnosti29.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika