Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tak jsem po přečtení důvodů proč velké fazole u nás nemají velkou naději na úspěšné pěstování trochu dostal strach. Protože fazole na sadbu mám koupené a konstrukci skoro hotovou. Ale přece ještě jiskřička naděje tady je. Mnou kupovaná fazole byla údajně vypěstovaná v Maďarsku - to je o něco jižněji - tím pádem tam mají nepatrně kratší den. Dále tady hodně lidí uvádí, že velké fazole (bacoky) mají z Polska. To je zase severněji - tudíž je tam delší den. Tedy v délce dne by asi neměl být problém. Jestli na to má vliv Vladimírova teze o příliš teplých nocích u nás - tak to u mne nehrozí, tak maximálně párkrát za rok. Jak jsem již dříve psal, v minulém roce fazol ve vrcholném létě začal kvést, ale lusky se netvořily. Začaly se tvořit až koncem léta. Tak praxe vše ukáže. Alex

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika