Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Známí, co jsem jim dal sadbu, mají po rajčatech. Nestříkali...

Vůbec si netroufnu odhadnout, jak by to dopadlo, kdybych taky nestříkal. Dávka 5g Ridomilu na 3 litry postřiku není nic zázračného, přesto nikde nic není vidět. Jen asi na dvou listech malé žluté skvrnky s černým středem, což asi nějaký náznak byl. Momentálně je čisto. Asi bych do té Ortivy jít měl. Co se týče mědi, tak sám jsi KUKY psal, že považuješ za horší kontaminaci půdy mědí na věčné časy, než používání organických fungicidů, které se rozloží. Kdysi jsi ale zmiňoval podezření z karcinogenního působení mancozebu (Ridomil Gold, Dithane, Acrobat). Je Ridomil Gold organický fungicid, jak se mně objevilo ve vyhledávání? Porost rajčat mám perfektní, bylo by škoda, kdyby ho zničila plíseň, takže bude následovat další chemická ochrana, ať už půjde o měď, nebo o Ortivu.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika