Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Jaké odrůdy a postupy se Vám osvědčily pro pěstování v květináčích pro co nejranější sklizeň? Letos jsem v květináčích pěstovala poprvé, rajčata jsem zasela koncem února – Jahodo, Bejbino, Goldkrone a menší černá "No name" od kamarádky. Podmínky doma jsem měla dobré, rostliny byly hezké a silné, od dubna jsem je otužovala a v půlce května je přesadila do 25 l květináčů, to měly tak 30 - 40 cm, dala jsem je ven k domu na jižní stranu, kde na ně neprší. Doufala jsem v brzkou sklizeň, ale první rajče bylo zralé až v půlce července a všechny rostliny mají zelená rajčata ještě teď (přendala jsem je do garáže, kde snad u okna dojdou). Je takle pomalá a dlouhá sklizeň normální, nebo to bylo studeným květnem? Co můžu udělat pro dřívější sklizeň? Pročítám už nějakou dobu diskuze a snažím se vymyslet, co můžu realizovat ve svých podmínkách - skleník nemám, pařeniště ano - max. 40 cm vysoké, můžu využít i garáž s 2 malými okny na jih, kde nemrzne). V příspěvcích Evy T. jsem našla doporučené rané odrůdy Maglia rosa, Stupické a Gardenberry – je to stejné jako Jahodo od Sema? S keříčkovými váhám, letos jsem měla Venus a bylo tak kyselé, že to nikdo nechtěl jíst. Děkuju za rady, Elen
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika