Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pro ty, kteří o to mají zájem:

Dnes jsem stáhl do počítače údaje o teplotách v hlubokém pařeništi s akumulační stěnou a zdvojenými okny a také v nadzemním pařeništi (jen dřevěný rám s jednoduchými okny. Pokud to mohu hodnotiti, tak v tom hlubokém pařeništi by mně teď už v pohodě rostla rajčata, v květnu se nemají venku lépe (každý den několik hodin růstu nad 17°C, noční pokles nikdy pod 4 °C. V tom nadzemním ve dne přehřátí, v noci pokles i pod 0°C. Bohužel, neměl jsem letos dobré sazenice, tak rajčata budu vysazovat až o víkendu. Napřed budu muset zítra přesadit přísady salátů a košťálovin abych pro rajčata uvolnil místo. Půjdou do některého z nadzemních pařenišť. Největším překvapením pro mne je, že teplota v tom hlubokém pařeništi při svitu slunce nestoupá tak rychle a ani nejvyšší teplota není tak vysoká jak v tom jiném pařeništi.

           Vladimír

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika