Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den,

mám stejný problém, jak popisujete. Na fotce je rajče rybízové, které je zasazeno do velké nádoby. Zemina: kompost smíchaný se zahradní zeminou. Rajče rostlo v pohodě, ale po čase jsem k němu dosypala zbytek zahradnického substrátu od Agro, zakoupeného v Penny marketu. Asi po měsíci se tomuto rajčeti začaly na vrcholku kroutit listy, objevily se jakési ztluštělé pahýly s náznaky poupat.  Má snahu rozkvést, ale květy zatím nejsou. Budou-li vůbec... Vedle rajčete pěstuji v nádobách bejbína, byla zasazena do zahradní zeminy smíchané s kompostem. Bejbína rostou v pohodě, nic jim není. Mám podezření u toho postiženého rajčete na pesticidy a herbicidy v zakoupeném substrátu. Jen chci ještě napsat, že moje zahrada nezná chemii, ani jako postřiky, ani jako hnojiva. Hnojím vše bylinnými jíchami a postřiky proti škůdcům řeším (např. mšice) odvarem z tabáku apod.  

Žádného škůdce na postiženém rajčeti jsem neobjevila.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika