Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Děkuji všem za reakce. K tomu Stupickému někdy před 30 lety jsme ho pěstovali a spokojenost (nic moc víc asi tehdy nebylo). Vrátil jsem se k němu asi před 3, 4 roky, sáček semínek ze SEMO a pokud se pamatuji myslím si, že tehdy chutnalo jinak, bylo plodnější a plod měly vyrovnanější tvar. Rannost jsem tehdy jako kluk nesledoval, nyní mě dozrává společně s dalšími, plodů je pár, nejednotného tvaru, rychle se vyplodí  - musím zkusit jiná semena. Snad jen listy a snaha tvořit více výhonů je stejná. Jinak jako rannější se mě v posledních 2 letech jevilo Bejbino a Black cherry. Nechci rozporovat, že je Stupické polní ranné vedeno jako nejrannější asi v sáčku byla jiná odrůda. Ještě tady někdo vloni nebo předloni dělal pokus s rannosti, nemůžu to najít, byly nějaké výsledky?

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika