Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Letošní sezónu hodnotím velmi kladně a to nejen díky mimořádné úrodě, ale hlavně proto, že jsem nemusela ani jednou použít postříkovač za účelem likvidace chorob a škůdců. Rostliny vydržely zelené a obsypané nedozrálými plody až do zmrznutí. Vychytala jsem si systém pěstování tyčkových rajčat na více výhonů a rozšířila počet velmi úspěšných "ohrádek". Nemusí se rýt, hurá! Pěstovala jsem 24 odrůd /loni jen 5/ a semena jsem zfermetovala, usušila a uložila do sáčků. Večer sedávám s hrníčkem svařáku nad čtyřiadvaceti sáčky a dumám, co vyřadit. Těžké. Každé rajče ve mě "něco" zanechalo a mám pocit, že by mi na zahradě chybělo.Vyřazené sáčky pro jistotu nepálím v krbu, aby rehabilitace byla možná. Vína je dost a večerů do dalšího výsevu taky.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika