Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Šlahouny 20 až 30 m. Listy to má obrovské jako velké lopuchové listy podobné dýni, ale mnohokrát větší květy obrovské pořád to kvete dokola i když je už chladno, květy smrdí. Pěstuji na zahradě i exotické plodiny, popíši vám chuť. Mám na zahradě kivano má to chuť a vůni kivana, mám na zahradě indické okurky, má to stejné vlastnosti jako indická okurka ukrojí se o a nehnije to v místnosti, ještě tam mám kalabasu s té nevím co by to mohlo mít, pak to má brarvu muškátové dýně tu tam mám taky, pak tam mám obří dýni, pak 50 kg dýně na jídlo to nevím jak se jmenuje pošlu obrázek, pak klasické dýně, pak neloupací olejové dýně, pak dýně Hokaio, pak ještě spoustu jiných dýní neznám názvy bílé, žluté oranžové pruhované nazelenalé, různé druhy cuket a ještě meloun červený a žludý, možná ta kombinace a některá včelička byla pilná. Máme i exoty stromy a keře, ale to si myslím, že je z jiného soudku. Rostlina je chlupatá a šlahouny mají tloušťku 5cm. Peče se to jako maso jde z toho udělat kaše jako bramborová jde z toho zelí jde to na sladko jde z toho úplně všechno je to dobré i sirové.Ještě voní to po ananase a syrové to má chuť voňavého melounu je to osvěžující. Vařené to má zase jinou chuť a pečené taky jinou. Slupka je měkká. Vaří se to pouze 15 minut a je to hotové je z toho výborná čína atd.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika