Pokládání textilie proti plevelům



host - 60.13 (?) 
20.5.2011 13:46, zobrazeno: 13848x

Dobrý den,

prosím o radu. Chci si zvelebit předzahrádku, kde je v současné době trávník. Chtěla bych tam dát netkanou textilii, mulčovací kůru a oblázky a následně osadit trvalkami, než položím textilii, musím záhonek zrýt nebo stačí položit textilii na původní travičku??? Děkuji předem za rady Věra

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
            
Marie12 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (429) - 64.226 (?), 20.5.2011 15:12

Já když jsem zakládala trvalkový záhon tak jsem trávu postříkala Roundapem počkala týden položila textilii zasadila rostliny dala kůru teď dávám i štěpky.

Trvalkový záhon
Trvalkový záhon
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
HONZAD - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (497) - 65.136 (?), 27.5.2011 16:09

Tak to se vám opravdu povedlo. Máte krásnou zahradu.

Já jsem jeden záhonek také posypal vrstvou kůry, ale textýlii jsem neměl, a kůra se dvou letech úplně ztratila.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 121.238 (?), 27.5.2011 16:54

Honzo, lacne riesenie vide draho. To plati o folii a o type kory. Ak date koru na foliu moze vydrzat dlhsie a folia sa nakoniec vyplati. Co ma ale este vacsi zmysel kupit kvalitnu koru, velke kusky... z borovice. Ja som s drevom ziskal pomerne dost dubovej... ta je pekna len z jednej strany. Tym, ze su to naozaj kusiska, nerozhadzu ju ani vtaky. Casom na vzduchu trosku chytila taky prirodzenejsi nadych a je naozaj celkom pekna. Vypada to, ze vydrzi pomerne dlho... v pohode do dalsej zasielky dreva. :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
eva.neuwirthova - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (345) - 147.46 (?), 17.5.2016 13:07

Dobry dem, jak postupujete, kdyz pokladate netkanou textilii napr mezi rajcata proti plevelu. Ja dala do ulicek az k rajcatum z obou stran a lita mi to, i kdyz jsem dala po stranach sem tam kameny. Jak se to dela spravne? Dekuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika