Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Myslím, že postřiky to nevyřeší, v zelenině je to komplikované. Za léta souboje - stále prohrávaného s pěťourem jsem zjistil že:

1. Klíčí vždy v optimálních podmínkách tak, aby dosáhl co největšího rozvoje - umí předpovídat počasí.

2. Po pokrytí půdy již další rostlinuy nevzcházejí. Jakmile se ale povrch uvolní, okamžitě začnou klíčit další.

3. Zatím se mi nepodařilo udržet políčko zcela bez kvetoucího plevele, to je příčinou, že vzniklá semenná banka bude fungovat roky. Vitalita semen je obdivuhodná.

4. Viděl jsem zahrádky, kde pěťour byl, ale dvě tři zakrslé rostlinky. Tedy existuje místo, kde se mu nedaří. Otázka je, proč.

5. Jako jediný způsob likvidace vidím mechanické odstranění, mladé rostlinky plečkovat, starší vytrhat. Jde to dobře, stojí to čas. Nenechat vykvést. To provádět 20 roků a měl by být pokoj.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika