Uchovanie kvasu, resp skorší termín pálenia



host - 38.255 (?)
11.10.2018 15:20

Teď ještě vyřešit jak a čím vyvrtat tu dírusmiley

Rafael.

Měkká pryžová hadička 10cm/3Kč
Měkká pryžová hadička 10cm/3Kč
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
Stránky: 1,  2   
host - 172.9 (?), 9.10.2018 15:15, zobrazeno: 7448x

Dobrý deň 

Cez víkend som pozbieral posledné 3 vedrá prezretých Durandzií. Včera som si išiel rezervovať termín v mojej obľúbenej pálenici a takmer som spadol zo stoličky, keď mi ppovedal že najskorší možný termín je v mesiaci máj 2019. Potom som samozrejme volal ešte do dvoch páleníc v okolí kde mi zhodne ponúkli termín na koniec apríla 2019.  Ako je možné takúto dlhú dobu uchovať kvas bez toho aby zoctovatel? Alebo viem že toto fórum má veľa čitatelov aj na Slovensku, vedel by mi niekto poradiť pálenicu na západnom Slovensku /Trenčín a okolie cca 50 km ideálne/ kde vie že majú aj skorší voľný termín? Jedná sa o cca 430-450 litrov slivkového kvasu.  Som zmierený s tým že na vianoce si slivovicu z tohtoročnej úrody nevychutnám, ale chcel by som ju mať aspoň na veľkú noc. smiley

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Kamil Severa - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (109) - 179.172 (?), 9.10.2018 18:05
Na vánoce by jste si ji nevychutnal stejně, maximálně ochutnal) vychutnávat se myslím necha tak minimálně ale opravdu minimálně za rok. Když za dva tak lepe) za me si myslím že když kvas bude v nižší teplotě a pod kvasnou zatkou, tak by mohl vydržet i do toho dubna. Cukru bude mit habadej a když se zabrání přístupu vzduchu tak ta delší doba bude jen k dobru věci.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 40.187 (?), 9.10.2018 20:51

Já na to jestli je dlouhé odležení švestkového kvasu přínosné, škodlivé nebo je to jedno, vyhraněný názor nemám.
Nicméně pravdou je, že někdy některé jsem pálil až v létě a na závadu to nijak nebylo. Ani tuhé mrazy ve větrné stodole plastovým sudům neuškodily a některé, ty pozdní, se na jaře někdy i trochu rozkvasily.
*
A jak jsem se snažil vyrábět calvados podle starých francouzských způsobů, tak v těch je půlroční až roční zraní cideru přímo povinné. Ale ten byl z důvodu snadného transportu - čerpadlo, umístěn v chladném sklepě...
A nikdy jsem s tím odležením nebo uskladněním žádný problém neměl. O ovocných a bylinných vínech ani nemluvě. A to i bez síření a chemické konzervace.
Podmínkou u všeho je samozřejmě hygiena a hlavně vzduchotěsné skladovací nebo po přejití bouřlivého kvašení kvalitní uzavření kvasné nádoby.
Nevidím v tom žádný problém pokud se nepoužije nějakých "kutilských alternativ" utěsňování kvasných nádob které se stále objevují jako houby po dešti...

Rafael.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 159.150 (?), 10.10.2018 13:48

Já už jsem se naučil dávat po 3 týdnech kvasné zátky pryč a dát na barel dvojitý igelit s gumicukem. Je to asi nejlepší způsob pro dokvašení.

Vloni jsem nechal víka pěti barelů pod kvasnou zátkou až do listopadu. Ochladilo se - a každý z barelů si to z té své 3-litrové sklenice hezky bužírkou vypil. To jsem pak po pár dnech koukal, že je všechno na suchu... surprise

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Kamil Severa - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (109) - 229.85 (?), 10.10.2018 15:05
Investice několik desetikorun do origo plastové kvasne zátky se vám zdá moc? Z te si kvas nic nevycucne a jsem v klidu a nemorduju se s gumicuky a jinými nahradami. Od toho snad kvasna zatka je ne? Sklenice s vodou je jako nouzovka. A mě kvasy po 3 týdnech ještě nedokvasují protože ještě naplno kvasí.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 24.34 (?), 10.10.2018 23:27

Ako tú pevnú kvasnú zátku pripevňujete na dekel suda?

Michal

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Kamil Severa - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (109) - 187.206 (?), 11.10.2018 7:02
Prodávají k ní silikonovou vlozku. Vyvrtame díru průměr 13mm a dá se do ní vložka. A do té se pak zasune zatka, kterou lehce mažu lubrikantem na skleněné zabrusy.
Těsnění
Těsnění
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 234.24 (?), 11.10.2018 13:24

Otvorte si stranku obce Moravske Lieskove co je asi 30 km od Trencina najdete tam aj odkaz na obecnu palenicu. Je to palenica s bohatou. historiou. Myslim ze by Vam to mohli urobit. Nebyva tam plno.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 38.255 (?), 11.10.2018 15:20

Teď ještě vyřešit jak a čím vyvrtat tu dírusmiley

Rafael.

Měkká pryžová hadička 10cm/3Kč
Měkká pryžová hadička 10cm/3Kč
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Kamil Severa - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (109) - 234.79 (?), 11.10.2018 15:25
Pryzova hadicka dobry. Na dva roky. Pak zpuchří. Silikonove vložky mám šestou sezonu a dobry. Ale každého věc. A třeba díru já vrtam vrtakem) tím plochým do dreva)))
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika