Příspěvky uživatele - 40.187

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vari Honda 190 v mrazu -3 nestartuje, 6.12.2019
Citace : Starý benzín koupený více než před měsícem může poškodit Váš motor. Tento problém lze ale řešit: Přidávejte do své nádrže aditivum Briggs & Stratton „Fuel Fit“ a problémy s nastartováním Vaší sekačky na trávu Vás již nepotkají.Přísada do... celý příspěvek >
Zemní vrták na sloupky, 6.12.2019
Ruční vrták nikdy víc, měl jsem udělán podobný na fotce, jen vodící čep nebyla špička, ale 5cm HSS vrták průměr cca 30mm stočený s osazením do trubky.Dva jsme se střídali a bylo to peklo na zemi.Na další plot jsem půjčil benzínový a díra byla během... celý příspěvek >
Uchovanie kvasu, resp skorší termín pálenia, 9.10.2018
Já na to jestli je dlouhé odležení švestkového kvasu přínosné, škodlivé nebo je to jedno, vyhraněný názor nemám. Nicméně pravdou je, že někdy některé jsem pálil až v létě a na závadu to nijak nebylo. Ani tuhé mrazy ve větrné stodole plastovým sudům... celý příspěvek >
Kolik cukru má být v kvasu při pálení, 9.10.2018
Podľa mňa je kvas v poriadku. Kvas v pořádku bude, jen není dokvašený. Vykvasilo jen 6°Bx. Můžete si třeba udělat udělat dvě zkoušky: Kvasnou - odeberte čistý podíl do nějaké láhve, dejte ho do tepla a uvidíte jak bude ještě pěkně... celý příspěvek >
Název skalničky?, 17.4.2017
Dekuji!
Název skalničky?, 17.4.2017 Obsahuje fotku
Fotka
Název skalničky?, 17.4.2017
Muzu se take pripojit s dotazem? Je to rozrostle namisto travniku. Nemusi se to zalevat vydrzi i sucha. Nepotrebuje sekat.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika