Pozdní zakalení slivovice po naředění vodou



tatnda - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1196) - 164.4 (?)
17.1.2012 7:27

nepřenesl jste slivovici do studenější místnosti?

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                  
Poustevník - (15) - 13.132 (?), 16.1.2012 16:47

Přesně tak,

od té doby, co ředím Dobrou vodou-neperlivou, se mi výsledný produkt ještě nezakalil.  A to nehlídám teplotu v místnosti či žádné další vědátorské kejkle.

Tento problém vznikl použitou vodou; nekupujte laciný šmejd.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 45.252 (?), 16.1.2012 17:39

OK, plesnivá "destilka" z průmyslové pěstitelské pálenice je za 4Kč/L.

Veseta voda neperlivá kalící po několika dnech 3Kč/L.

V Tescu stojí 1L Dobré vody neperlivé 6,6Kč!!!

Nakonec jsem tam sehnal za 5,5Kč/L osvědčenou Aqua Bella z jižních čech.

Ale stejně mě vrtá pořád hlavou že se slivovice zakalila až po cca 3-7dnech od naředění, po takové době jsem to nezažil.Ale už je přefiltrovaná přes kafe filtry.Ale ten neřád kal zůstal doslova přisátý i na demižonech(naštěstí bez opletení) a ani třepáním slivovice se neumyl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 176.36 (?), 17.1.2012 4:59

To vypadá, že se vytvořila staticky nabitá sloučenina, která sice více drží na "skle", ale o to se lépe filtruje. Jo "součin rozpustnosti sloučenin" je někdy záhada. Přeji hezký den.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
tatnda - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1196) - 164.4 (?), 17.1.2012 7:27

nepřenesl jste slivovici do studenější místnosti?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 112.70 (?), 17.1.2012 15:18

My šlihovicu ředíme hned v palírně na padesátku vodou Aqua Bela a nic se neděje jen musí mít vody skoro shodnou teplotu doma je hned dáme do flašek necháme několik dní vydýchatt a slivka je čistá. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 45.252 (?), 17.1.2012 18:11

Nepřenesl jsem slivovici do studenější místnosti...

Zakalení bylo dáno hlavně vodou výrobce Veseta z vápencového vrtu.

Dále samozřejmě díky síle 85-90% do slivovice přišlo daleko více této vody než do slivovice 65%.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 226.15 (?), 17.1.2012 19:55

muze se slivovice zakalit i za par dni. me se hned za tejden ci dva vycistila sama od sebe. Jinak taky redim dobrou vodou. Ja osobne bych slivovici nepalil tam, kde maj sloupcovoy vypalovani(myslim ze 5x se vypaluje), ale palim v dvojkotlovim(2xpaleni). ve sloupci se jak z blbyho tak z vybornyho kvasu udela prumerna slivovice(vysoka lihovitost a pak se redi vodou), je citit lih, ne aroma(svestky, tresne atd. v dvojkotlovim se udela z blbyho kvasu blba a vybornyho vyborna a je tam citit to aroma.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 45.252 (?), 17.1.2012 21:02

Mýlíte se...

V dvojkotlovém systému destilace může obsluha zkazit výborný kvas... stejně jako v rektifikační koloně... Já si v koloně dle teploty třeba merunkovici přepaluji nad 80-85C a teče vonavá merunkovice a navíc jemná...

z pod-průměrného kvasu vyrobí dvojkotlová destilace patok, ale domácí kolona jemnou pálenku... u mě dokonce velmi jemnou pálenku

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 65.50 (?), 17.1.2012 23:18

Názor, že nějaká kolona umí z podprůměrného kvasu vyrobit špičkovou pálenku ukazuje spíš na malé nároky konzumenta.   
   Není bez zajímavosti, že naprostá většina vítězných destilátů z koštů a degustací je vyrobena dvoukotlovým způsobem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 45.252 (?), 18.1.2012 14:59

Nepsal jsem nic o špičkové pálence...

Zkrátka kolona s dokonalou výplní a tedy X teoretickými přepalovacími patry a dokonalou přímou regulací zpětného toku-refluxu do středu kolony dokáže i z podprůměrného kvasu oddělit smrady, acetony, atd. a vyrobit velmi jemnou pálenku.Samozřejmě z takového kvasu ale nebude pálenka aromatická, ale jemně lihová 90-95% koncového průměru.

Vše výše se vztahuje k podprůměrnému kvasu... aby tu zase někdo nepsal že 90-95% pálenka není ovocný destilát ale líh... kolona u lepšího kvasu přepaluje regulací refluxu na 80-85% koncového průměru.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika