Příspěvky uživatele - 114.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Třešňové sady, 2.6.2014
Nevíte někdo o Moravskoslezském kraji, jde mi hlavně o třešně.
Zelí praská a hnije, 11.9.2013
Dobrý den. Nevíte náhodou někdo proč i když mám krásné, velké a pevné hlávky zelí najednou prasknou a vzápětí začnou hnít. Děkuji za odpověď.
Mošt nechce kvasit, 27.9.2012
Ano já vím, že jsem to asi měl dát do sudu, ale teď už to nechci riskovat a brambořit s tím.Taky bych to mohl dát do sklepa, ale nechci s tím hýbat, taky by mě manželka asi uškrtila, když bych do paneláku tahal kvas.Mám strach aby to nezoctovatělo,... celý příspěvek >
Mošt nechce kvasit, 26.9.2012
Dobrý den.Prosím někoho o radu.Mám založený mošt na skvašení již skoro 14 dní.Mám toho cca 110 l ve 4 nádobách.Jedna nádoba krásně kvasí, ale u ostatních se to absolutně ani nehne.V té jediné nádobě která kvasí bylo prvně asi 1/3 a po dvou dnech... celý příspěvek >
Pomoc při výběru hrachu, 7.3.2011
Zázrak z Kelvedonu je můj favorit.
Výtěžnost fazole, 15.2.2011
Severní Morava cca 280m.n.m.Půda spíš těžší, snaha o vylehčení.Spíš mi jde o menší semeno, ale jinak becoky jsou krásné.
Výtěžnost fazole, 15.2.2011
Dobrý den, letos bych chtěl poprvé vysít fazole a potřebuji poradit které, jestli keříčkové, nebo tyčkové případně odrůdu.Pro a proti.Jednoduchost pěstování, choroby a škůdci, Hlavně výtěžnost z jedné rostliny.Jde mi o semena ne lusky.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika