Měření jablečného kvasu



host - 40.41 (?)
23.5.2020 20:30

Jen by me zajimalo, komu se potopi deka na kvasu z jablek(jablecna drt, ne most). Jsem nazoru, ze co plave pred kvasenim plave i po vykvaseni.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
host - 159.55 (?), 29.4.2020 20:30, zobrazeno: 4026x

Zdravím, panové přečetl jsem už hodně příspěvku ale pořád nemohu najít správnou odpověd. 

Založil jsem 22.dubna 2020 (letos) dva sudy jablečného kvasu. Moje první jablka, švestky a třešně už jsem dělal hodněkrát. Jablka dělám poprvé a nechtěl bych to pokazit. Sud 120L a sud 60L (sudy jsou v garáži kde je stabilně 17supnu celsia).. na sud 120L jsem ještě nesahal ani do něj nekoukal. Jedná se o jablečnou drť. Kašičku

Z malého sudu jsem ale odebral do trubice šťávu a hodil do něj skleněný cukroměr. Je možné že po týdnu (8dní) ukazuje na stupnici 5 cukr? 

Takže dotazy: Je to možné?  Mám počkat až bude na stupnici 3 a pak destilovat? 

jablka
jablka
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 23.55 (?), 5.5.2020 10:35

Kde zrají jablka v dubnu, u nás ani nekvetou?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 228.252 (?), 5.5.2020 22:34

Ve sklepě?

Jíst to už nikdo nechce a než to hodit do kompostu...

Taky jsem se kdysi divil, ale když má někdo dobrý sklep, tak se třešněmi pálí jabka...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 234.39 (?), 11.5.2020 12:56

Povedal by som, že musíte spresniť metódu merania. Na meranie cukromerom potrebujete nemáte splnených niekoľko podmienok:

- v prvom rade potrebujete väčšie množstvo tekutiny, ktorá by mala byť prefiltrovaná

- za druhé by ste mali merať nie cukromerom, ale muštomerom - ten počíta aj s necukrovými zložkami kvapaliny

Najpresnejšie odmeriate zostatkový cukor refraktomerom. Ale nakoľko je jablčný kvas veľmi stabilný a netreba sa nikam ponáhľať, kľudne chodte do pálenice až keď sa potopí koláč.

Jozef

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 132.82 (?), 14.5.2020 23:08

Před řadou let jsem prokvašoval jablečný mošt na jablkovici ve větším (nenapíši jakém) množství. Měl jsem k dispozici refraktometr, čímž jsem měřil vpodstatě "všechno" v kvasícím moštu. Protože bylo, pochopitelně podstatné, kdy jednoznačně skončí kvašení, přičemž v každé kvasné báni byl mošt de facto odlišného složení, vyřešil jsem to tak, že jsem průběžně měřil hodnoty v každé báni, výsledná čísla jsem vynášel do grafu - číslo=f(času) pro každou báň zvlášť. Křivky byly, pochopitelně, klesající. Když přestaly klesat, bylo vykvašeno a šlo se pálit.

Podotýkám z vlastní zkušenosti, že mošt je mnohonásobně lepší než jablečná drť.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 40.41 (?), 23.5.2020 20:30

Jen by me zajimalo, komu se potopi deka na kvasu z jablek(jablecna drt, ne most). Jsem nazoru, ze co plave pred kvasenim plave i po vykvaseni.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 119.253 (?), 24.5.2020 11:05

Dobrý den,

nechci vám "bořit bábovičky", ale: deka většinou vzniká "vynešením" části drtě, vznikajícím a unikajícím CO2 při kvašení... jak kvašení pokračuje, tak CO2 pomalu ustává a tím i nadnášení "deky", která se po ukončení kvašení pomalu "potápí" do kvasu. Na dece mohou být nevhodné látky např. octové bakterie, proto se doporučuje tu deku odstranit, nejpozději při ukončení kvasného procesu. Potápění deky také většinou "indiguje" konec kvašení.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika