Destilace levného vína



host - 251.7 (?)
28.1.2018 9:12

Tohle mě taky napadlo. Ještě mírně přisladit a nechat nastartovanými kvasinkami dokvasit. Vliv na kvalitu snad nebude tak velký, pokud již víno nebylo ředěno.

Martin

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
host - 251.7 (?), 27.1.2018 12:24, zobrazeno: 5381x

Polská kolona, upravené odříznutím odkalovacích prstů. Objem tlakáče 24 l. Po několika pokusech s levným vínem se chci zeptat, poradit. První dvě várky španělského vína ze skleněných 5 litrových soudků super. Poslední pálení sprostého krabičáku ale dalo po první destilaci zápach štiplavý, skoro snad čpavkový nebo sírový. Neumím to jako nechemik poznat. Chuť ale dobrá. Tipuju spíš na síru. Kde se stala chyba?

Loni jsem do kolony namotal měděné plechový pásek, 1c šíře a asi dva metry se tam vešly. Už trochu sešel. Je možné, že původně mi měď síru zadržela a nyní už ne?

Pomohl by mi na síru nějaký přípravek do vařáku? Slyšel jsem o modré sklici?

Mám to jako experiment, takže je to hraní, pořád zkouším a snažím se učit. Díky tedy za pochopení, pokud je můj dotaz nepřesný nebo laický.

Martin.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 113.230 (?), 27.1.2018 15:34

Zdravim

upozornujem, ze lacne vino je vacsinou padelane, robia to z kukuricneho sladu.

hrozno to videlo z vrtulniku.

Peter

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 251.7 (?), 27.1.2018 16:45

Patřím v ty, co věří v právní stát. Takže pokud kupuju "bílé víno", nemůže být obsah vytvořen z něčeho jiného než z plodů vinné révy. obzvláště když člověk kupuje ve velkém řetězci, jehoč velké objemy prodejů podléhají nejčastější kontrole SZI. Jeho kvalita bude samozřejmě mizerná, ale první dva pokusy o destliaci mne utvrdili v tom, že výsledek může být i dobrý. Samozřejmě, že pít bych to před destilací asi nemohl.

Mám zkušenosti i s destilací vína vlastnoručně sklizeného (dvakrát) a výsledek byl kupodivu obdobný. Nepovedl se až ten krabičák. Možná to už bylo hodně stabilizováno.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 28.1.2018 8:44

Že by se víno dělalo ze sladu, považuji za nesmysl, vyšlo by to dráž než z hroznů. Ale i kdyby, proč ne, bourbon není špatné pití.
   Každé víno jistě vypálit lze. Problém je obsah kyseliny siřičité, kterou je třeba odstranit.  Za zvážení stojí pokus o dokvašení zbytkového cukru. U některých vín k němu dochází i když to nechceme

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 251.7 (?), 28.1.2018 9:12

Tohle mě taky napadlo. Ještě mírně přisladit a nechat nastartovanými kvasinkami dokvasit. Vliv na kvalitu snad nebude tak velký, pokud již víno nebylo ředěno.

Martin

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika