Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Polská kolona, upravené odříznutím odkalovacích prstů. Objem tlakáče 24 l. Po několika pokusech s levným vínem se chci zeptat, poradit. První dvě várky španělského vína ze skleněných 5 litrových soudků super. Poslední pálení sprostého krabičáku ale dalo po první destilaci zápach štiplavý, skoro snad čpavkový nebo sírový. Neumím to jako nechemik poznat. Chuť ale dobrá. Tipuju spíš na síru. Kde se stala chyba?

Loni jsem do kolony namotal měděné plechový pásek, 1c šíře a asi dva metry se tam vešly. Už trochu sešel. Je možné, že původně mi měď síru zadržela a nyní už ne?

Pomohl by mi na síru nějaký přípravek do vařáku? Slyšel jsem o modré sklici?

Mám to jako experiment, takže je to hraní, pořád zkouším a snažím se učit. Díky tedy za pochopení, pokud je můj dotaz nepřesný nebo laický.

Martin.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika