Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Otázečka:

1. ředit vodou nebo neředit kvasy z Toptastů, Lipnické a pod. při jejich astronomické cukernatosti nad 30°Bx. Obávám se podobného problému naředění aromat větším množstvím alkoholu, které naředěním kvasu vznikne.

2. když bude v kvasu veliké množství zbytkového cukru, že i po ochutnání je kvas sladký, přenese se cukr do pálenky? Myšleno, zda může pozitivně ovlivnit chuť, respektive nasládlost pálenky. Z Ruska nám pravidelně vozí na ochutnávání různě dobré vodky. Jedna se mi zdála příjemně nasládlá, po přečtení složení jsem se dozvěděl, že do líhu přidávají lipový med.

K tématu prvního kvasu. Já mám rád když věci rozumím. Abych věcem rozumněl nestačí mi poprosit o návod. Potřebuji diskuzi a argumenty, ze kterých si svým zdravým selským rozumem vyberu to své pro mne nejlepší.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika