Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Já to pochopil a taky ocenil jako moc dobrý nápad.
Jen jsem nechtěl aby si to někdo vysvětlil jinak. Lidé jsou všelijací...
Třeba že do misky by dal pyrosiřičitan a kyselinu solnou vlel do kvasu...
*
Nevím proč mi to s těmi sudy pořád nevěříte? Nemám důvod si vymyšlet!
Jak už jsem psal, o těsnosti se přesvědčím když do hadičky po bublátku fouknu ústy.
A když jsou sudy plné a vývin CO2 je minimální nebo už žádný, stačí jen přitlačit na víko a pozorovat vodní hladinu v bublátku.
A pokud něco zůstane v sudech déle, třeba pár měsíců, lze na bublátku pozorovat i jistý pokles hladiny - v sudech vznikne malý podtlak a je nepatrná snaha o nasavání vody dovnitř.
*
Já lakomý nejsem, jen zkrátka teď nic nemám a archív si nevedu. Kdysi takové snahy sice byly, ale zanevřel jsem na něj když se mi po létech ovocné likéry "rozpadly". A taky je těžké ho uchránit.
Tak teď zrovna popíjím Bošáckou slivovici - od Old Herold. Mimochodem, jaký na ní máte názor ve srovnání s Jelínkem? Mi se zdá lepší.
*
Chlorovodice, sírovice atd. nejsou z mé hlavy ani praxe. Pochytil jsem to na pyroforu.org. Pěkné čtení.

Rafael.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika